• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Tromp dobrze dobrał kolory i ich rozmieszczenie do tego zestawu dzięki czemu zwraca uwagę i ciekawie wygląda. Herpa całkiem fajnie odwzorowała ten zestaw, mogli tylko dać halogeny takie, jakie są w oryginale. Lepiej by wyglądał, bo te duże okrągłe mniej mi się podobają.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Daf ogólnie podoba mi się w tej nowej wersji kabiny:)a tej twój ma takie kolory które bardzo przyciągają uwagę i fajnie że piasty są w tym samym kolorze co ciągnik(y)gratuluję takiej niespodzianki:)
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dzisiaj model z drugiej nabytej przeze mnie niespodzianki. Actros MP4 w malowaniu niemieckiej firmy AZ Kempen. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie chłodniczym i magazynowaniu, a tabor to wyłącznie ciągniki Volva FH i MB Actros.

Zdjęcie: BonsaiTruck

9570502706_46889abc31_k.jpg
DSCN8375.jpg
DSCN8378.jpg
DSCN8379.jpg
DSCN8380.jpg
DSCN8382.jpg

 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Niespodzianka rzetelnie wykonana vs. oryginał(y) Nawet numer na kabinie się zgadza:) Takie naczepy zazwyczaj nie podobają mi się, ale w tym przypadku w połączeniu z MB i w takim malowaniu zachęca do posiadania:)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Świetnie trafiona niespodzianka :) Herpa zrobiła nawet tylne oświetlenie w naczepie, ale mnie razi to że w naczepie są czerwone piasty a w ciągniku całe w chromie... Poza tym OK (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Wykonany jest naprawdę rewelacyjnie,szkoda że wszystkie modele nie są tak dobrze zrobione.W żółtym kolorze tak samo ciekawie wygląda jak w niebieskim :) Gratuluję nowego nabytku.
 

Podobne wątki