• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
I jeszcze jeden - spodobał mi się poprzez taką nasz polska, makietową długość pociągu ;)
https://railpictures.net/photo/732140/
» Nakło Śląskie (more..)
» Nakło Śląskie, Poland (more..)
» April 10, 2020
[/QUOTE]

Pod zdjęciem na railpictures.net napisano, że ta lokomotywa to jedna z dwóch EU07 na PKP Cargo, w malowaniu retro.
Resztę zapewnie przemalowano na niebiesko. Te dawne malowania taboru dodają moim zdaniem to "coś" polskim klimatom kolejowym.
W Japonii widuję pociągo pomalowane w pokemony. Byle by u nas nikt nie wpadł na pomysł,aby malować lokomotyw izespoły trakcyjne w Bolki i Lolki, Reksie i Misie Uszatki.
 

bankier9a

Aktywny użytkownik
Reakcje
246 9 4
Złamałem zasady kwarantanny i wybrałem się automobilem na działkę. Jako, że trasa wiedzie wzdłuż torów (Sosnowiec ul. Niwecka) po okrzyku syna "Nureeeeeeek!!!" musiałem wdrożyć hamowanie awaryjne by na własne oczy zobaczyć:


IMG_20200420_133711907.jpg


IMG_20200420_133836401.jpg


Przyznam, że tę lokomotywę pierwszy raz zobaczyłem na żywo na naszych torach.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.678 33 4
DSC_5749_tonemapped crop.jpg

Olsztyn, Dajtki. 24.04.2020
Zdjęcie stylizowane na HDR.
Wybrałem się dziś mimo słabszej pogody na spacer wzdłuż linii kolejowej Olsztyn Zachodni - Olsztyn Dajtki, celem przetestowania obiektywu 70-200. Niestety aparat w plecaku z uwagi na słabą aurę, przez co kilka składów przeleciało. Przy lepszej pogodzie zasadzę się gdzieś na kilka godzin i może wtedy będą efekty.
Pozdrawiam.
Maciek
 

Podobne wątki