• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.497 45 1
Przy przeglądaniu zdjęć, wpadło mi w oko i nie wiedziałem gdzie je przypisać. Wszystko w tej fotografii przykuwa dziś uwagę. Nawet śnieg zimą! :eek:
Jedyne co mogę powiedzieć to:
22. 01. 2006 r. Tomaszów Mazowiecki.

2006_0122_122950.jpg
 
Reakcje
3.345 16 0
"Kolejowe" motywy z kolorowych "szkiełek", na nieczynnej fontannie znajdującej się na terenie Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie oraz fontanna w całej okazałości. Ciekawe kiedy powstała i czyje ręce zdobiły ją szkiełkami....
Fontanna pamięta zapewne czasy, kiedy kościerskie parowozy regularnie wyjeżdżały z bram parowozowni i wyruszały na kolejowe szlaki, żegnane promieniami słońca migoczącymi w kroplach tryskającej z niej wody..... Zdjęcia z sierpnia 2018 r. Czy fontanna stoi nadal, a może przywrócono jej sprawność ??? Może ktoś coś wie o jej historii ???

Kościerzyna - nieczynna fontanna (1).jpg


Kościerzyna - nieczynna fontanna (2).jpg


Kościerzyna - nieczynna fontanna (3).jpg
 

Podobne wątki