• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolejowe klimaty...

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
phi. parowóz. phi...
Aa dizla który ma silniki trakcyjne we wodzie widzieliście?
;)
I nie po oberwaniu chmury, tylko co rok w tym samym miejscu jak na wiosnę wody przybywa
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.444 31 4
Witamy ponownie w Olsztynie. Tym razem hybryda firmy Newag 36Weh 001. 30.05.2020 Olsztyn Główny:
hybrid (1 of 1) 2000 www.jpg

hybryda cała.jpg

Oraz dach starej rampy kolejowej, której historię chętnie bym poznał lepiej. Pamiętam jak za dzieciaka w latach 90 było tam pełno ciężarówek PKS i zdaje się przywozili materiały budowlane, Budynki z czerwonej cegły wyglądały imponująco, dziś już widać solidny ząb czasu niemniej w środku działa kilka firm. Miejsce ze zdjęcia nie jest już czynne. Tor w miejscu z którego robiłem foto jest ucięty i dobudowano nową rampę betonową. Obok Nowiutkie latarnie jeszcze w folii więc pewnie będzie coś tam się działo. Przy następnej wizycie postaram się zrobić więcej zdjęć.
rampa FINAL.jpg

Z pozdrowieniami.
Maciek
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.444 31 4
Kolejna wizyta na Dworcu Głównym w Olsztynie. Poluję na "Nurka" z niebieskim czołem, ale zawsze trafiam na białego. Tak też było dziś. Po za tym 111Db - 001 i moja artystyczna wizja wiaty peronowej. Olsztyn 01.06.2020.
nurek czerwiec (1 of 1)_tonemapped 1500 czyste.jpg
111Db (1 of 1)_tonemapped 1500.jpg
peron (1 of 1)_tonemapped 1500.jpg
 

Podobne wątki