• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Kolej z Rybnika

Reakcje
100 0 0
Cześć!

Przedstawiam pewną podłogę na śląsku. W planach jest budowa czegoś więcej w osobnym pokoju, ale póki co musi wystarczyć obecna powierzchnia.

Zaczęło się od zakupu 2 zestawów z serii Piko Hobby. Dobre do zabawy, bo nie szkoda jak coś się zniszczy. A i żonie można dać się pobawić. :)

W międzyczasie doszedł już właściwszy tabor, który sukcesywnie jest rozbudowywany.

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

OP
OP
Noah

Noah

Użytkownik
Reakcje
100 0 0
Dziś miało miejsce wiekopomne wydarzenie!
Dzięki panującej pandemii i wolnych weekendów w pracy, wreszcie mogłem zająć się moją "kawalerką". Remont skończony już w 95% i w ramach świętowania zorganizowałem dziś przejazd (póki co na podłodze, bo dopiero jak się uspokoi pojadę zamówić stoły na makietę) składu IC Chrobry z EU44 na czele.

Wymiary pokoju to 3.2 x 2.4 [m].

DSC_0005 (Kopiowanie).JPG

DSC_0007 (Kopiowanie).JPG

Taki mam na to wszystko plan. Tory Piko a-Gleis Bettung.

piko_next_10_2 (Kopiowanie).jpg

Tak więc zabieram się do pracy. :)