• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej na ziemi łódzkiej

wolfik

Znany użytkownik
Reakcje
999 1 0
Przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić, a dla jednego zdjęcia nie chciałem zakładać osobnego wątku.
Będąc w tym tygodniu w ZOO w Łodzi na wybiegu dla Lwów natknąłem się na taki obrazek:
IMG_2347.JPG

Ściana czołowa jest zastąpiona szkłem. Na wybiegu znajduje się chyba jeszcze jeden wagon i zestawy kołowe. Całkiem fajny pomysł.
Na wybiegu dla tygrysów (chyba) jest jeszcze samolot i w akwarium jest makieta wraku myśliwca.
 

Groch

Znany użytkownik
Reakcje
617 1 0
Późne popołudnie na łódzkim Żabieńcu - stację właśnie opuściła ET22-1133 ze składem węglarek, nocować będą ET22-694 i majacząca w tle SM31-021. Nieco dalej, na bocznicy ABB parkuje skład Felbermayer-a z załadowanym wagonem Uaai 83 54 996 4 001-8. Czyżby nocna podróż?

ET22-694 Lodz Zabieniec 28.10.2022.jpg


Bocznica ABB Lodz Zabieniec 28.10.2022.jpg


Felbermayr bocznica ABB Lodz Zabieniec 28.10.2022.jpg
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.569 45 1
18.06.2013r. Przy peronie trzecim stacji Łódź Kaliska, godziny odjazdu oczekuje EN57-1419, jako pociąg Regio-17227 do Sieradza.
Nic nadzwyczajnego, gdyby nie relacja wyświetlana na poczciwym Pragotronie! :D Taka trasa, to by było wyzwanie, zwłaszcza na plastikowych siedziskach tej jednostki! :gwizd:
16.08.2013 Łódź Kaliska EN57-1419.JPG
 

Alana

Aktywny użytkownik
Reakcje
262 2 1
Wyglada na dzika przerobke z loka przemyslowego. Klimatyzator niezle niezle, pewnie znalezli taka inwerterowke "konsumencka" ktora pojdzie z 110VDC. Maja MacGyvera w warsztacie.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.464 251 31
Panie Harassek, jak przeoczę przecinek w zdaniu jest afera, niezależnie czy piszę o rzeczach istotnych , czy bardziej istotnych dla modelarstwa.
Na oczki padło ?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.950 492 33
Panie Harassek, jak przeoczę przecinek w zdaniu jest afera, niezależnie czy piszę o rzeczach istotnych , czy bardziej istotnych dla modelarstwa.
Na oczki padło ?
Panie Kaczorowski, na oczki padło? Wpis koleżanki @Alana zobaczyłem dopiero dzisiaj rano i niniejszym bardzo ją proszę o stosowanie polskich liter, bo wpis jest mało czytelny. A jakbym chciał "robić aferę" przy każdym wpisie, w którym są błędy pisarskie (niewłaściwe stosowanie dużych i małych liter, przecinki tam, gdzie nie trzeba i brak tam, gdzie są potrzebne, czy niewłaściwe stosowanie lub niestosowanie spacji itd. itp.), to prawie każdy wpis kolegi @FENIX, także ten zacytowany, nadawałby się do poprawy i byłby opatrzony negatywną reakcją "Pisownia". Więc proszę trochę mniej unosić się honorem, a za to przykładać większą uwagę przy pisaniu postów.
 

Podobne wątki