• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HOBBY 2010 - propozycja

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
Wtedy się pisze GOŚĆ i Nazwisko osoby odpowiedzialnej za gościa.
Dotyczy żon/dzieci/kochanek zgłoszonych do uczestnictwa.
A ponadto kilka zapasowych in-blanco dla ponadprogramowych gości.
 
Reakcje
0 0 0
Sello napisał(a):
Wolę zrobić osobiście, nie ufam nikomu 8) . Już zacząłem, robię pod wymiar 57x90 mm. Prosze tylko Krzysiu o listę uczestników.
Przemku, do zawieszek posiadanych przez KKMK wejdzie identyfikator/kartonik o maksymalnej szerokości 53-54 mm. 57 mm to jest szerokość etui wraz z załamaniami. Długość, też byłoby wskazane, aby była ciut mniejsza np. 85 mm bo będą wystawać. (Właśnie sprawdziłem :!: )
Może lepiej od razu zaprojektować troszkę mniejsze niż później docinać.
Pozd.

PS. listę prawie wszystkich uczestników możesz ściągnąć z listy noclegów na stronach PZMK
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
eSeL napisał(a):
Jest planowane poza imprezą w świetlicy. Przybywaj!
Przyjeżdżam/co za z komplikowane słowo/ na targi turystyczne, myślałem, że podobnie jak w roku ubiegłym będzie jakieś spotkanko, ale skoro chętnych brak to trudno.
Jak już obejdę ofertę turystyczną, przychodzę popatrzeć na makietę. :)
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
Wykonałem identyfikatory dla WSZYSTKICH. Pasują do etuii o wymiarach 57x90. Proszę rzucić okiem w załączony plik i zobaczyć czy każdemu się wszystko zgadza. Kto chce mieć dopisanego nika proszę o kontakt tych co znałem dopisałem. Czas na zmiany do czwartku do 10.00, później je wydrukuję. Wszelkie uwagi tylko na PW !

OCZYWIŚCIE ETUII KAŻDY ORGANIZUJE SOBIE SAM !!!
 

Załączniki

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
316 13 0
Prejrzałem plik z identyfikatorami
uważam, że wersję "gość" bez nazwiska opiekuna należy usunąć - zawsze musi być ktoś z organizatorów odpowiedzialny za delikwenta. Jak mógłbyś dopisać mój nick z forum do mojej plakietki byłbym zobowiązany :)
 

Załączniki

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
Przemo, tak mi się wydaje że "gości" to druknij więcej - każdy kogoś spotka. Może zamień te bez "opiekuna" na wersje z opiekunem.
Poza tym gitara - super że Ci się chciało!
 

Rafał G.

Znany użytkownik
Reakcje
3 1 0
Ja bym chciał przyjechać ale do końca nie jestem pewien czy dam radę. Czy jak jednak przyjadę to po kupieniu biletu wstępu będę mógł przyjść zobaczyć Wasze dokonania na makiecie, czy makieta jest tylko dla zaproszonych z identyfikatorami - pytam bo nigdy nie byłem a może mi się uda a chciałbym makietę i modele na niej zobaczyć.

Rafał
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
316 13 0
Makieta jest eksponowana dla zwiedzających i szczerze powiedziawszy lepiej będzie sie ja oglądało z "zewnątrz" czyli z przestrzeni dostępnej bez identyfikatorów niż od strony obsługi. Jest pula identyfikatorów "in blanco" jak przyjdziesz, przedstawisz się to być może znajdzie się jakiś "kamikaze", co weźmie za Ciebie odpowiedzialność.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 126
Imprezy 43
Imprezy 304
Imprezy 37
A
Imprezy 12

Podobne wątki