• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HOBBY 2010 - propozycja

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
634 6 1
Po wczorajszej gorącej linii na PW przedstawiam poprawioną wersję identyfikatorów. Ewentualne ostateczne poprawki do jutra do 10.00.
Proszę pdf'a przeglądnąć do końca ponieważ strony są pomieszane.
 

Załączniki

OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.210 8 0
Ponieważ to już jutro - chcę życzyć wszystkim uczestnikom jak i osobom odwiedzającym - udanej imprezy. Żywię nadzieję, że pomimo tych wszystkich "pyskówek", miło będziemy wspominać imprezę.
Atmosfera tego spotkania, zależy wyłącznie od NAS.

Pozdrawiam i do zobaczyska w Posen :D
 
Reakcje
0 0 0
Młodzikowski napisał(a):
Ponieważ to już jutro - chcę życzyć wszystkim uczestnikom jak i osobom odwiedzającym - udanej imprezy. Żywię nadzieję, że pomimo tych wszystkich "pyskówek", miło będziemy wspominać imprezę.
Atmosfera tego spotkania, zależy wyłącznie od NAS.

Pozdrawiam i do zobaczyska w Posen :D
Dzięki
Do zobaczenia na Imprezie
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
Czy ktoś miałby pożyczyć jakiś dekoder z wtyczką 8-pin (na kabelkach)?

Zgłosiłem do rezerwy taborowej Tp1, ale nie zdążyłem nabyć dekodera (jakiś digitrax nie chciał współpracować).
Być może lokomotywa nie będzie potrzebna, ale kto wie...

Może jeszcze na targach będzie w którymś ze sklepów.
 
Reakcje
0 0 0
Młodzikowski napisał(a):
Wracając jeszcze do identyfikatorów dla gości - proponuję wykonać takie we własnym zakresie. Chyba wystarczy imię i nazwisko oraz skąd jest "delikwent" + wolne miejsce na wpisanie danych zapraszającego (tego odpowiedzianego).
Trzy dni przed imprezą, są raczej małe szanse aby ktoś wykonał większą ilość identyfikatorów.
Tak też zrobiłem jak mówiłes na pv.
Chłopaki mają swoje klubowe ident-y, ja niestety nie.
Ale zrobiłem taki.
Więc się spotkamy i na miejscu się dogada co i jak.
Pozdrawiam.:)
Leszek
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 126
Imprezy 43
Imprezy 304
Imprezy 37
A
Imprezy 12

Podobne wątki