• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Brodagaz

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Transit fajny też mi stare czasy przypomniał no i oczywiście mercedes , podstawa Taxi Bagażowego i Badylarza pospolitego :ROFL:
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
Wszystkie trzy już powinny na żółtych blachach jeździć ;). Klimatycznie to wygląda, jeszcze foto grupowe i będzie git(y).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.006 386 20
Mercedes najfajniejszy z tych ostatnio pokazanych. Teraz fajną jego wersję robi Brekina.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.539 108 2
Mercedes najfajniejszy z tych ostatnio pokazanych. Teraz fajną jego wersję robi Brekina.
Ta Brekina co mówisz Maćku jest na pierwszej stronie tego tematu, i fakt jest bez porównania lepsza niż Wiking ale dzieli je co najmniej 25 lat a w produkcji modeli to jest bardzo dużo.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.006 386 20
Ta Brekina co mówisz Maćku jest na pierwszej stronie tego tematu, i fakt jest bez porównania lepsza niż Wiking ale dzieli je co najmniej 25 lat a w produkcji modeli to jest bardzo dużo.
No tak, 25 lat to w modelarstwie jest przynajmniej epoka różnicy. Ale i tak ten stary ma swój urok i podoba mi się.:)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
A ja wróce do poprzedniej prezentacji bo ją przegapilem a w niej tego zajefajnego Citroena "Cinzano"... mega fajny model.(y)
Co do ostatniej prezentacji natomiast, to odrazu zachcialo mi się pizzy :D i wlaśnie se zamówilem. :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.006 386 20
Ale staruszka wyciągnąłeś. Oldtimer pełną gębą, a może nawet starszy. Fajnie wygląda w tym niemieckim malowaniu. Trochę światła i gwiazda odstają od dzisiejszej produkcji, ale model świetny. Gratuluję jego posiadania. (y)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.539 108 2
Moda na Transity, to i ja coś spłodziłem.;)
Do tego byłby potrzebny Lublin II ale nie ma takiego modelu w 1/87, więc Transit też może być.
P1330585.JPG
P1330634.JPG
P1330587.JPG
P1330589.JPG
P1330590.JPG
P1330602.JPG
P1330611.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.823 67 1
Pomysł na model bardzo dobry , tylko jak dla mnie trochę za długa ta przyczepa i przyrządy do trzymania drutu jakby troche za wysokie . U mnie w mieście też śmiga taki tranzol tylko te "trzymacze" ma jakby wyspawane z profili i tak nie wyższe jak pól metra .
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.539 108 2
Pomysł na model bardzo dobry , tylko jak dla mnie trochę za długa ta przyczepa i przyrządy do trzymania drutu jakby troche za wysokie . U mnie w mieście też śmiga taki tranzol tylko te "trzymacze" ma jakby wyspawane z profili i tak nie wyższe jak pól metra .
No muszę go trochę przerobić bo za bardzo mi te kłonice nie pasują, fakt trochę za wysokie.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.443 47 0
Aż poszedłem do gabloty sprawdzić czy nie sprzedałem Ci przypadkiem mojego beżowego Barkasa.:D
Modele te sa rewelacyjne w każdej postaci.Nawet ta duńska karetka, bardziej przypominająca karawan mi się podoba.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.006 386 20
Barkas jest świetny i już jest na mojej liście zakupowej.
Marcin, uważaj, bo "wylatają" Ci lusterka w beżowym :D
 

Podobne wątki