• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Dostawcze - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.482 47 0
Kiedyś samochody się od siebie różniły, od pewnego czasu czy to Fiat czy Citroen to wygladaja identycznie.Gdyby to pomarańczowe Ducato było w wersji blaszaka to wiesz gdzie by trafiło.:D
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.827 108 2
Tak jak już pisałem na Mavericka i Irokeza można liczyć zawsze coś ciekawego napiszą.;)
Brakuje mi blaszaka Boxera którego mam w 1:1 do ciężkich zadań na warsztacie.;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Co by nie mówic to ta Warszawa jak na osobówki od Tololoko wyglada znakomicie na przyklad w porównaniu z "plastusiowym" maluchem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.125 386 20
Coś krzywy ten model. Trudno rozpoznać markę, czyżby to była stara Warszawa Pick-Up?:D
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
Szczerze mówiąc jak spojrzałem pierwszy raz to myślę - Skoda 1200 - przyjrzałem się drugi raz - chyba jednak nie - przeczytałem komentarze i nadal mam wątpliwości :ROFL:.
Czarno białe fotki są (y).
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Przeoczyłem Warszawę.Warszawa jest fajna,mimo niewielkich wad.Model niedoceniony a przecież wyprodukowany przez tylko jedną firmę i w dodatku w niewielkiej liczbie.Dla mnie rarytas.
 

Podobne wątki