• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobówki i dostawcze - Adrian H.

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Co prawda nie jestem jakimś namiętnym kolekcjonerem osobówek i dostawczaków, ale będą one tworzyć uzupełnienie mojej makiety, także pochwalę się tu, tym, co się tam pojawi.

Na starcie osiem samochodzików:















 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#3
Ciekawie wyglądają Twoje osobówki na tle tych domów.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Fajnie modele prezentują się na twojej makiecie ,jak dla mnie to dwie Taxi najfajniejsze i zielony VW dostawczy (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#11
Fajne te Twoje fotki. Wiernie oddają rzeczywistość. Bardzo fajnie wyglądają obydwie taksówki, i Miniak. Świetne foty. (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#13
Super zestawienie różnorodnych modeli w bardzo ciekawych sceneriach. Mondeo przy Sparkasse,
jakbym oglądał zdjęcie z niemieckiego miasteczka 20 lat temu. Biały Fiat Tipo również podoba mi
się. Tipo to rzadki model, więc musi się podobać, tym bardziej, że jest w czarnych zderzakach, które
dzisiaj już nie są stosowane w osobówkach ;) Klasyczne Mercedesy najfajniejsze. S-klasa Super.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#15
Nowszy dużo fajniejszy. W starszym przydałoby się podmalować przynajmniej migacze. Widzę, że w Twojej kamienicy to jakiś włam był, bo okno wystawione z futryny. :D:D:D
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Ops, rzeczywiście nawet nie zauważyłem włamania a mieszkańcy nie zgłaszali, być może to efekt imprezy jakieś :D A co do kierunkowskazów to będą pomalowane ;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.443 158 2
#19
Patrzac na przedostatnią prezentację.. to nasuwa się pytanie...czy to nie aby jakieś porachunki wewnątrz dzielnicy?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#20
Ciekawy ten dostawczak. Powinieneś wrzucić mu na pakę okno i byłoby jak znalazł - ekipa jedzie wstawić wybite z poprzedniej prezentacji. :D
 

Podobne wątki