• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe i dostawcze Młodego

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam. Zakładam ten temat ponieważ mam kilka modeli do pokazania a ich ilość stale przybywa. Na początek dwa modele. Mercedes klasy G od Wikinga i VW Golf II od Herpy. Zachęcam do komentowania i pozdrawiam ;)
SDC16237.JPG
SDC16238.JPG


SDC16248.JPG

SDC16249.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#2
Mercedes ciekawy, ale Golf zdecydowanie bardziej mi się podoba. Świetnie wygląda w takim "brudzingu".
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Dziękuję za komentarze ;) Dziś pozycja obowiązkowa na półce każdego szanującego się modelarza czyli Kaczka ;) Zachęcam do komentowania :)
SDC16308.JPG

SDC16309.JPG


SDC16324.JPG


SDC16328.JPG


SDC16342.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#6
Jak już w innym temacie pisałem - błotnik kolorowy na duży plus, ale brudzenie zbyt intensywne, przynajmniej jak dla mnie.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#8
Mateusz ! A gdzie i na jakim szrocie tą " kaczuszkę " wydłubaleś , no i chyba po znajomościach w Wydziale Komunikacji Ci to zarejestrowali .
255.gif
258.gif
(y)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Serdecznie dziękuje za komentarze. Dziś dla odstresowania zrobiłem Opla Omegę od Herpy. Model niestety ma kilka niedociągnięć :(
SDC16474.JPG


SDC16475.JPG


SDC16477.JPG


SDC16478.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
No fajny , pełen realizm , jeżeli chodzi o niedociągnięcia . Takich "niedociągniętych" jeszcze po naszych drogach pełno jeździ .(y);)
Chodzi mi tutaj o plamki po wash-u. Ja nie wiem jak to jest. Normalna czarna farbka schnie i schnie a wash to chwila i już nie idzie się tego diabelstwa pozbyć tam gdzie się go nie chciało :(
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#14
Gratulacje za pomysłowość. Muszę przyznać, że pomimo skromnej kolekcji potrafisz się
wyróżnić na forum. Nawet bardzo ! Nie tylko te nowe, piękne i szybkie musi być najlepsze.
Astra jak na razie faworyt. Dobrze, że zdążyła przejechać, bo nie byłoby czego zbierać z torów.
Trening czyni mistrza, więc za jakiś czas będziesz takie zardzewiałe cacka przedstawiał, że nie
będzie można odróżnić z oryginałem. Stary Mercedes chyba ostatnimi siłami przejechał przez przejazd :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#16
Ktoś tutaj już stwierdził, że lata niestety lecą. Chyba źle ze mną, skoro taki zapaleniec motoryzacyjny od dziecka
nie potrafi już rozróżnić Omegi A z Astrą A. Nie dostrzec innego numeru na ostatnio modnej na forum A klasie
w malowaniu McLarena to szczegół. Gorzej jak się nie rozpoznaje Opla klasy kompakt z Oplem klasy średniej-wyższej.
Widać, że Młody ładnie zatuszował szczegóły dla oka ;)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Ktoś tutaj już stwierdził, że lata niestety lecą. Chyba źle ze mną, skoro taki zapaleniec motoryzacyjny od dziecka
nie potrafi już rozróżnić Omegi A z Astrą A. Nie dostrzec innego numeru na ostatnio modnej na forum A klasie
w malowaniu McLarena to szczegół. Gorzej jak się nie rozpoznaje Opla klasy kompakt z Oplem klasy średniej-wyższej.
Widać, że Młody ładnie zatuszował szczegóły dla oka ;)
Fakt. Zdjęcie mordki jest takie nijakie a profil nawet podobny do Astry. To tam nic ja kiedyś nałogowo myliłem Mercedesa NG z SK ;)

Młody Omega jest tak brudna jak Passat mojej żony.:ROFL::ROFL::ROFL:
Kto powiedział że jeździ nim facet? :D
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Dziękuje za ciepłe przyjęcie modelu :). Dziś następny model i następny klasyk czyli Beczka w kombi. Model ma kilka niedociągnięć ale jestem z efektu końcowego zadowolony.
Panowie i Panie przed wami Mercedes 250T - Wiking.
SDC16554.JPG


SDC16555.JPG

SDC16561.JPG

SDC16560.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do wyrażania swojej opinii na temat modelu ;)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Wygląda znacznie lepiej po malowaniu i przeróbkach. Poprzednia wersja "taxi" była troszkę zabawkowa, dobrze, że się tym zająłeś (y)
 

Podobne wątki