• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.423 47 0
#61
Dziś dwa modele.Pierwszy to prywaciarz ze stara naczepą odkupiona z Nord Sud.Kilka dni temu Michał zaprezentowal swoja Scanię, od której zaczęła funkcjonowac jego firma, więc dziś pora na mój pierwszy samochód IroTransu.:DMoja Scania mimo że wysłużona to ma dożywie w firmie.

SAM_8882.jpg
SAM_8885.jpg
SAM_8891.jpg
SAM_8886.jpg
SAM_8890.jpg
SAM_8889.jpg
SAM_8892.jpg
SAM_8893.jpg
SAM_8894.jpg
SAM_8895.jpg
SAM_8896.jpg
SAM_8897.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
#64
Scania najlepsza, choć Magnumkom też niczego nie brakuje. Pięknie wyglądają na tej dioramce.
 
M

Maverick

Gość
#65
IroTrans nie moze zapominać o swojej historii i musi zostawić dla potomnych pierwsze wozy jakie mieli aby nowe pokolenie widzialo czy smigali ich ojcowie czy dziadkowie a to się chwali. (y)
Wszystkie pokazane teraz modele mialem okazję widzieć w realu i żadne zdjęcia nie oddadzą tego jak pieknie są zrobione i "podrasowane" przez mistrza tego tematu czyli Irokeza.
Jak zwykle oglądam, podziwiam i zazdroszczę.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#67
Wszystkie czerwone ciągniki są świetne i niesamowite, mnie szczególnie do gustu przypadła Maagnum-ka prywaciarza, sam często widuję w realu taką tylko, że tamta na naczepę LKW Walter i oczywiście gorzej znosi trudy eksploatacji.;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#69
Naprawdę ładnie Ci wyszły te Magnumki. Chociaż ta 5 to chyba lekkie przegięcie patrząc na rocznik owego modelu. Ale masz plus za Zgierskie tablice :D pewnie niewykorzystane do WB? :D No i ten kogut taki mało widoczny zza tego halogenu. Ale ogólnie model bardzo udany i chyba sam muszę odgrzebać jakiś mój wrak Magnuma :D A Scania to klasa sama w sobie, to genialne malowanie i taka neutrealna naczepa. Bardzo Ci jej zazdroszczę ;) A można wiedzieć z czego zrobiłeś te 2 małe lampki pod zderzakiem ?
 

oilstat

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#71
Bardzo fajne modele. Widać ze Scania w bogatszej wersji od mojej ;-)
Podoba mi się też wykonanie naczepy do Magnumki. Dlaczego ja nie wpadłem na pomysł częściowego zmycia starego logo :)
 

Podobne wątki