• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
To rzeczywiście niewiele zostało Ci w skali 1:87. Natomiast patrząc na tą gablotkę, to same rarytasy. (y)

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Taki Fiat zawitał do mnie. Na model czekałem z niecierpliwością i zapowiadał się świetnie, jednak jak już doszedł czuję pewien niedosyt. Nie wiem jeszcze czy będę cos przy nim robił czy puszczę go dalej, więc chwilowo nawet bez doklejonych lusterek.
1 001.JPG
1 002.JPG
1 003.JPG

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Widzisz sam nie wiem.:confused: Jestem juz przyzwyczajony do innej jakości w skali 1/43 i być może doszukuje się tu czegoś. Fakt że im bardziej na niego patrzę tym bardziej zaczyna mi się podobać a jakby mu dać ładunek i jakąś patynę to zapewne by mi przypadł całkiem do gustu.

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Nie samym Pekaesem człowiek żyje. Sorry, ale nawet gdyby Brekina zrobiła taki ciągnik to bym nie robił z niego Pekaesa. Raz nie moja bajka bo wolę późniejsze samochody z tej firmy a dwa zwyczajnie ten Fiat w postaci ciągnika mi się nie podoba.

Slavi

Aktywny użytkownik
Zaj....ty jest ten fiat! Sam model jak i konfiguracja. Szkoda, że takie "monstra" chyba nigdy u nas nie jeździły. Ale by na to buraków naładował... :ROFL::ROFL::ROFL:

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51