• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#41
Po Koopsach i Haanpie chcę zaprezentować jeszcze dwa modele rodem z polskich dróg.
Man z wanną oraz Magnumka z kontenerem.Oba modele otrzymały oznaczenia i patynę, pomalował w nich też wnętrza.

SAM_6960.jpg
SAM_6961.jpg
SAM_6962.jpg
SAM_6963.jpg
SAM_6964.jpg
SAM_6965.jpg
SAM_6966.jpg
SAM_6967.jpg
SAM_6968.jpg
SAM_6969.jpg
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
#42
Świetna jest ta Scania Koopsa, szczególnie po twoich przeróbkach :)sam od dawna na nią poluje ale nawet na Ebayu ciężko ją trafić, tym bardziej gratuluję modelu.
 
M

Maverick

Gość
#44
Przegapiłem kilka twoich prezentacji ale mam usprawiedliwienie:D... rodzinka mi się powiększyła i jestem ostatnio bardzo zajęty ale jak nadrobiłem zaległości w twoim temacie to po prostu...
e010.gif

Brak mi słów... Stary FANTASTYCZNE! Daf wywrotka to samo... po prostu cud-miód.
Man "węglowóz" i Renia z kontenerem to pokaz mistrzowskiej waloryzacji. Jesteś w tej materii MISTRZEM i niedoścignionym wzorem.
 
Reakcje
0 0 0
#47
Piotrek, wszystkie modele bardzo fajne, nie ma co gadać, ale ostatnie prezentacje to naprawdę klasa sama w sobie- te Koops'y, Haanpaa, "Wyngiel" i Magnumka są rewelacyjne! No i skumałem, że Jelonka 6x2 z PKSu, o którym napisałem w innym Twoim temacie masz ,hehe :D
 
M

Maverick

Gość
#49
No ta dioramka z MACKiem to dość orginalny pomysl ale trafiony i bardzo efektowny zwazywszy na jej rozmiary. Opel zwaloryzowany jak dla mnie doskonale ale to nie moja bajka.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#50
Betoniara na podstawce mnie rozwaliła całkowicie kiedyś widziałem ten model ale dziś zrobił na mnie piorunujące wrażenie, pomysł i wykonanie na 6+.
Opel z Roco jest świetnie spatynowany, wspaniała robota.
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#51
Chwaliłem już kiedyś te modele, miło że można je znów obejrzeć na fotkach. Każdy z nich prezentuje zupełnie inny klimat, ale oba bardzo mi się podobają ze wskazaniem na Opla.Super.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#54
Dzis jeden model.Daf w malowaniu Bulkhaul'a.Poniewaz jest to Anglik musiałem zastosować kilka przeróbek.Kierownica trafiła na prawą stronę potrzeba też było wymienic wycieraczki oraz lusterka.

SAM_8764.jpg
SAM_8765.jpg
SAM_8768.jpg
 

Podobne wątki