• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja cieżarowe - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#22
Pogoda tragiczna i na fotki dobrego światła nie mam.Dziś nowe Jelcze w kolekcji.
Wreszcie trafił do mnie filmowy egzemplarz z Prywatnego Śledztwa.Jelcz z osłoną na masce otrzymał spojler dachowy.


SAM_6635.jpg
 

Załączniki

M

Maverick

Gość
#23
Uwielbiam twoje prezentacje(y) Jelcz po prostu jak żywcem z filmu wyjęty i przepraszam, że tak napiszę ale szczękę mam na podłodze z wrażenia. REWELACJA !!!
Pozostałe modele oczywiście równie wspaniałe ale "filmowy" Jelcz wygrywa tą prezentację.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#24
Jelcze są piękne a filmowiec najładniejszy, halogeny wymiatają a malowanie powala.
Pozostałe jelony też są rewelacyjne.
Gratuluję świetnych modeli.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#26
Widzę, że Maz i do Ciebie dotarł. Piękny. Ale dziś najładniejszy filmowy Jelcz. Seweryn zrobił kawał dobrej roboty. Mam takiego zamówionego i już do mnie jedzie :).
Z Twojej prezentacji widzę, że naprawdę wart zakupu.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#28
Jelcz z prywatnego śledztwa zrobiony genialnie. Przyznam, że tez na to wpadłem i mam go w swojej kolekcji tylko Twój jest dodatkowo wyposażony:) Ten z kominiarką i spojlerem też chyba w tym filmie występował - brakuje tylko takich granatowych błyskawic na spojlerze. No i oczywiście maskotki w kształcie czaszki :D

Czy te reflektory to ręczna robota czy można gdzieś takie nabyć?
 
Reakcje
0 0 0
#31
Irokez, Twoja kolekcja to chyba dla wszystkich z nas niedościgły wzór, ale ostatnio prezentowane modele zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Ostatni (filmowy) Jelcz genialny. Mi natomiast bardzo podoba się także PKS z owiewką i pooklejanym przodem (mógłbyś podpowiedzieć jak uzyskałeś ten efekt - mam jednego nieco mniej atrakcyjnego kolorystycznie Jelcza, może na nim potrenuję). Pozdrawiam!:)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#34
Dziś dwa kolejne PKSy na bazę.Star skrzyniowy niegdyś był w malowaniu Tranbudu, ale postanowiłem go przerobić na PKS.Kolejny Star miał trafić na moją bazę MPO, ale też nastapiła zmiana planów i zrobiłem kolejnego PKSa.Samochód w końcówce swojego żywota, bedzie stał gdzieś pod płotem.

SAM_6874.jpg
SAM_6875.jpg
SAM_6876.jpg
SAM_6877.jpg
SAM_6881.jpg
SAM_6882.jpg
SAM_6884.jpg
SAM_6885.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#35
No to Piotrek dołożyłeś do pieca z tymi Starami. Masz chłopie talent. A fotka holowany Star kapitalna.
Bardzo lubię Twoje waloryzację, skrzyniowy wygląda jak żywy a i wywrotce niczego nie brakuję.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#38
Piotrek pojechałeś z tymi modelami aż mi szczęka opadła.
Memo wiadomo rewelacja ale i pozostałe modele są po prostu świetne.
Ciężko wybrać faworyta prezentacji bo są sami faworyci.
Dioramka roboty drogowe genialna w swojej prostocie, bardzo lubię twoje podejście do modelarstwa.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#39
"Dołożyłeś do pieca" tymi modelami. Same ciekawostki. Na łopatki położył mnie Edwards. Genialnie wygląda. Jak dla mnie to trochę ta naczepa Betza do niego nie pasuje, dużo lepiej wygląda solo. Najlepszy model z tej prezentacji. (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#40
"Klops" dostał trochę kalkomanii z oznaczeniami, tablicami i drzwiami naczepy.Jeszcze muszę zrobić coś ze zbiornikiem paliwa, bo na chwile obecną wygląda zbyt plastikowo.
Razem ze Scanią z polskiego oddziału będą tworzyć początek wolterowej podkolekcji.
Kolejny model to Volvo w malowaniu fińskiej firmy Haanpaa.Pomalowałem w nim wnętrze, dodałem halogeny, anteny, przewody łączące ciągnik z naczępą, obrysówki.Pomalowałem silnik na kolor właściwy dla ciężarówke marki Volvo oraz lusterka pod kolor karoserii.

SAM_6952.jpg
SAM_6953.jpg
SAM_6954.jpg
SAM_6956.jpg
SAM_6957.jpg
SAM_6958.jpg
SAM_6959.jpg
SAM_6970.jpg
SAM_6971.jpg
SAM_6972.jpg
SAM_6973.jpg
SAM_6974.jpg
SAM_6975.jpg
SAM_6976.jpg
 

Podobne wątki