• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chętni do zakupu modelu EN57 od firmy Modela

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#45
Liczba chętnych osiągnęła już 30 osób więc chyba edycja tego modelu dojdzie do skutku. Rozmawiałem dziś z Irkiem z Parowozika i powiedział, że podejmie się pilotowania tego projektu oraz zbierania zaliczek na poczet modelu. Tak więc czekamy na przyszły tydzień kiedy będziemy znać dokładniejsze szczegóły odnośnie ceny no i mam nadzieję upustu dla członków forum którzy zadeklarowali zakup i wpłacą zaliczkę.
 

psz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
Ja jeszcze dodam do mojej wcześniejszej deklaracji, że również interesuje mnie epoka Va lub ewentualnie koniec IV. Ale nie zamierzam wybrzydzać jeśli będzie inaczej.
 
Reakcje
0 0 0
#53
Zsumujmy nasze wątpliwośći, zapytania i oczekiwania co do modelu Ez, aby kol. modo mógł już w przyszłym tygodniu ustosunkować się do nich:
Jakie łuki R 2,3...?
KKK + gniazda NEM z czół i w środku ? (To już dzisiaj norma) Tak żeby można łączyć z sobą trójczłony, a na czołach wkładana/wymienna imitacja sprzęgu Ez.(Tak jak to oferuje Miloś)
miejsce na głośnik/tuba rezonansowa.
Czy mogło by być podwójne oświetlenie wnętrza załączane przemiennie tak jak w oryginale;
I biało-neonówkowe
II ciepło-białe przyciemnione
cena zestawu kit
cena zestawu gotowgo bez malowania (aby można było mieć swoją stację mać. i epokę, maży mi się malowanie jednego Ez żółto-granat, a drugiego kremowo-niebieski)
Może macie jeszcz jakieś inne pytania.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
#54
Ja mam pytanie co do kół. Mam dumpcary od Modela, ich wadą niestety są wysokie obręcze wewnętrzne, czy będzie można zastosować inne koła. Zdarza się że na niższych szynach zaczynają podskakiwać.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#57
SKoro termin realizacji dość odległy, proszę i ja o zestaw "full wypas" malowanie klasyczne żółto-niebieskie. Presja wewnętrzna, jaką odczuwam w związku z wypowiedziami (superlatywami) na forum w odniesieniu do Modela :shock: powoduje, że muszę przedsięwziąć srodki nadzwyczajne. Pozdrawiam.
Łoś bagienny (d. bstok70)
 
Reakcje
0 0 0
#58
Ja mam od Modela wagon do przewozu aluminium i także dumpcara. Jakość naprawdę bardzo przyzwoita, elementy trawione, wszystko poskładane starannie. Jedynym problemem, który pojawił się w moich wagonach były niewielkie odpryski farby (i tu taki offtopic - w jednym dumpcarze chciałbym ten odprysk zamaskować - czy mógłbym prosić o wskazówkę odnośnie RAL lub koloru np. Humbrola? - to rozwiązanie byłoby w sumie najtańsze).

Co do EN57 - jeśli model będzie dostępny w wersji finanlnej, to jestem chętny na żółto - niebieski, ep. IV.

Pozdrawiam!
Olek
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 2

Podobne wątki