• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Chętni do zakupu modelu EN57 od firmy Modela

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#21
gbbsoft napisał(a):
Corwin napisał(a):
Jak wszyscy będą tacy chętni to nie powstanie :D To trochę tak jak z kupowaniem Pt31, trzeba się było decydować przed pojawieniem się modelu.
Masz rację.
Ale kilka razy się spaliłem, więc teraz jestem ostrożny.
:D

PS. A Pt31 to inna sprawa.
Spoko :) Czyli na razie jesteś na liście wśród wachających się. Jak zmienisz zdanie to się dopisz w pierwszym poście.
 
OP
OP
G

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#22
Generalnie produkty Modeli są znane, i całkiem zjadliwe (aluminium Konin, DumpCary) , więc moim zdaniem można sobie uzmysłowić czego się spodziewać. Cena za gotowy EZT w granicach 1200-1300 zł to właściwie tak jakby producent wielkoseryjny wydał ten model, a trzeba wziąć pod uwagę że to ręczna robota...

P.S. Jeszcze kilka osób i można uderzać....
 
OP
OP
G

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#24
Modelu jeszcze nie ma, i nie będzie pewnie z pół roku (o ile się uda zorganizować grupę która "zainicjuje" powstanie modelu). To co jest można zobaczyć w wątku który wskazał Corwin (dwa zdjęcia modeli 3D oraz przykładowy porównywalny EZT Szwecki który Modela robi).
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#26
Dobra dopiszcie mnie, ale jak będzie możliwość zakupu przez Parowozika (tak zrozumiałem), to wolę przez jego sklep kupować.

A dekoder muzyczny kto zrobi?
A na łukach R2 lub R3 będzie jeździć? (to mój warunek!)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#28
Jeżeli to jest to co w tym poscie viewtopic.php?f=2&t=5371&p=77792#p77792
to czekam na fotki i opinie kogoś kto zamówił bo na tych fotkach to wygląda za żle jak na tą kase
 
OP
OP
G

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#30
Informacja prosto z Łotwy...

Wszystkei informacje o rzeczonym projekcie będą w przyszłym tygodniu. Kto będzie dystrybutorem, kto zbiera zamówienia i kase i ile. Do przyszłego tygodnia trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Model ma być gotowy ok kwietnia (wg zapewnień producenta), ale realnie należy spodziewać się go gdzieś po wakacjach 2010.
 

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#36
Warunek taki jak gbbsoft: A na łukach R2 lub R3 będzie jeździć? (to mój warunek!)
Jeśli tak to produkt gotowy do jazdy żółto-niebieski początek IV epoki - 1 sztuka.
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#37
warto byłoby pomyśleć nad sprzęgiem, jeżeli juz ma być tyle kibli to fajnie byłoby łączyć te składy ;) To taka moja sugestia, bo nie wiem czy autor to przewiduje
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 2

Podobne wątki