• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ET41 - zapowiedź - czy będą chętni

zinq

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich !

Po długiej przerwie związaną z pracą sezonową którą wykonuję chciałem ogłosić iż prace nad lokomotywą ET41 idą w dobrym kierunku, dużą cześć projektu wykonuje kolega z forum Kamil.
Model zostanie wykonany techniką 3D, po tym odlew ale jak wiemy łatwo się pisze a długo się czeka, na pewno nie wcześniej jak dwa - trzy miesiące ale mam nadzieje że nie dłużej jak cztery :), przede mną czas remontu mieszkania, ale dzięki temu będę miał mały kąt do modeli i miejsce na małą makietę.

Model docelowo będzie posiadał dużo szczegółów, i będzie znacznie lepiej wykonany od modelu ET40 a to dzięki zupełnej innej technice wykonania. Model będzie droższy od poprzedniego a dlatego że:
- Dwa człony będą posiadać metalowe ramy.
- Dwa będą napędzać model.
- Zmieniona jest technologia wykonania.

Mam nadzieje że znajdą się chętni na ciekawy model który będzie ciekawy i warty uwagi.

Pozdrawiamy :).
 
Ostatnio edytowane:

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#2
Witam, chętni na pewno będą, jak dla mnie, mało zarabiającego piekarza, liczą się mniej detale a bardziej cena... Zapytam od razu czy będzie też wersja dla uboższych i jaka w ogóle kalkulacja ??
 
OP
OP
zinq

zinq

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Ciężko cokolwiek napisać ponieważ pierw musi być wykonany model, cena co najmniej 1400 zł, być może będzie jakiś tańszy wariant, ale jak na razie nic więcej nie mogę napisać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 61
Tabor 12
Tabor 32
Tabor 5
A
Tabor 85

Podobne wątki