• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:25 Wagon do przewozu kwasu Rnh

OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#61
WrocT Jeśli ktoś potrafi zrobić wieżyczkę od Shermana z wydawnictwa Haliński to z kadziami sobie poradzi uwierz mi że widziałem bardziej skomplikowane elementy wykonane z kartonu w standardzie :) Co do ciągnika jak kolega Greif udostępniłby mi materiały na podstawie których wykonał model to czemu nie. Można by było to nawet wydać w formie pdf do samodzielnego wydruku. Co do kół chodzi o żywiczne czy takie rozrysowane z kartonu. Musiałbym poszukać dobrych zdjęć i materiałów odnośnie jakiego typu koła niemieckie, rosyjskie, japońskie i do jakiego konkretnie pojazdu. Pozdrawiam
 
OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#63
Witam

Właśnie odebrałem model z drukarni jeszcze ciepły, druk oczywiście offset format A3

Zwieńczony kolorową okładką na papierze kredowym oraz tektura 1 mm na końcu, którą można użyć do podklejania

Wagon posiada dwie wersje oznaczeń polska i niemiecką

3 strony opisu budowy, 8 stron rysunków montażowych i 12 arkuszy z częściami.

Dodatki są w przygotowaniu Jak już uda mi się wszystko skompletować oferta trafi do sklepu :)

Poniżej kilka zdjęć arkuszy
 

Załączniki

OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#66
Czekam na lasery a w weekend zaczynam działać z żywicą :) Będę realizował to na bieżąco jak ktoś będzie miał zamiar zamówić nie chcę żeby się kurzyło w warsztacie :) Więc 1 komplet zaczynam szykować dla ciebie :)
 
OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#67
Są już dostępne dodatki wycinane laserowo dedykowane do wagonu Rnh :D

- zestaw Standard (detale, elementy ramy, i hamulca) 65zł


- zestaw kół do wagonów i tendrów o średnicy 920 i 1000 mm 17 zł


- elementy laserowe kadzi 15 zł

- zestaw kadzi odlewanych w żywicy 80 zł



Sukcesywnie oferta będzie się powiększać o elementy żywiczne :)
 
OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#69
Witam
Model 75 zł kadzie 80 zł lasery koła 17 zł, zestaw laserów 65 zł
co w sumie daje 237 zł
oczywiście są różne warianty do wyboru.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
draccus

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#72
Są już dostępne kalkomanie do obydwu wagonów.
Podkład arkusza niestety jest biały dlatego przy wycinaniu zaleca się użycie podświetlanego stołu.
Pod odpowiednim kątem do źródła światła widać poszczególne napisy dodatkowo do każdej paczuszki dołączę również
wydruk na kalce technicznej z podziałem na poszczególne segmenty do wycięcia



 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:25 17
Skala 1:25 5

Podobne wątki