• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tramwaje w Łodzi

OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Przypomniała mi się linia tramwajowa 24 i moje poranne podróże do szkoły - ze śródmieścia na Retkinię. Przed ŁZE tramwaj przecinał bocznicę kolejową, a na ul. Tuwima (i na Tramwajowej również) były jeszcze tory tramwajowych bocznic towarowych. To se ne vrati.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Powracający po pracowitym dniu do zajezdni Chocianowice tramwaj inii 0 skrzyżowanie ulicy Pabianickiej i tej drugiej której nazwy nie pamiętam.

IMG_20220821_180934-crop.jpg


Niestety zdjęcie ze słupem, wykonane deseczką podczas jazdy ałtem.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Nie wiem kto jest tu moderatorem, ale proszę o usunięcie tego nijakiego zdjęcia aby nie raniło estetycznych uczuć Kolegi Kriz8, rzeczywiście nic nie wnosi do tematu.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Ostatnio edytowane:
OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Może w końcu ruszy tu jakaś "dziewiątka", czy 43 bis. Dalej na linii do Konstantynowa, między Zdrowiem a Brusem trwa właśnie zrywanie starego podtorza.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
"Dwójka" ach to były czasy wsiadałem na Dąbrowie i jechałem do pracy na PŁ, dziś na Wróblewskiego bo ta ulica jest na zdjęciu nie ma śladu po torach, zostało trochę za skrzyżowaniem, kiedyś je pokazywałem.
Dawniej.

DSCF3967.JPG


Niedawno.

P1290013.JPG
 

Podobne wątki