• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Sosnowiec – Festiwal Kolej w Miniaturze, VI edycja – 23-24 kwiecień 2022 r.

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
SMK Katowice
Reakcje
836 15 0
#29
Po ilości zapodanych zdjęć wnioskuję że mieliście moc pracy a robotników jak to zwykle bywa mało. Może w przyszłym roku dołączymy z kolegą i naszymi modułami. Impreza zapowiada się świetnie należy tylko życzyć powodzenia i super zabawy.
Trochę nas było.
KwM2.jpg

Musielismy czekac na dojazd modułów bez których nie mogliśmy "zamknąć" ukladu.


KwM1.jpg


A potem poszło z kopyta!

KwM4.jpg

Tak powstała najdłuższa makieta H0 w historii Festiwalu!
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.167 1 0
#31
Wpadliśmy na chwilę.
 

Załączniki

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.824 15 1
#36
światło światłem tez, ale tam nie ma czym oddychać....rozumiem że koszty profi wentylacji itd,ale moze chociaż coś by pomyśleli o otwieranych oknach.. :) .Ale nie dla świeżego powietrza tam byliśmy :)
Dokładnie. Jakaś masakra. Wszystkie okna pozamykane. Z moimi schorzeniami musiałem stamtąd bardzo szybko się ewakuować, dosłownie po 20 minutach a w międzyczasie wychodzić na zewnątrz bo bym zemdlał :( Rozumiem, że szkoły może nie być stać na klimatyzację ale okna powinni chociaż pootwierać by było czym oddychać.

Przyznam szczerze, że jak na przestrzeni ostatnich dwóch lat byłem na kilku tego typu imprezach (Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Kozy) to ten Sosnowiec wypadł najgorzej.
 

Podobne wątki