• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Vito jako pilot wygląda bardzo ciekawie.. To naprawdę świetne uzupełnienie do gabarytów w barwach Vlist-a. Świetny nabytek.

Część modeli Herpa wydaje poza katalogiem i nie pojawiają się w zestawieniach. To z reguły modele dla konkretnego zamawiającego, które nie idą na sprzedaż przez dystrybutorów Herpy.
Szkoda, bo jaka to tajemnica? Mam nadzieje, że Herpa kiedyś zrobi i takie zestawienie. Była by to nie lada gratka, dla wszystkich "zbieraczy". :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dzięki za ostatnią aktywność w moim temacie. Jak się domyślacie, na Vito u mnie, w tych popularnych barwach się nie skończy. Dziś taki składak (naczepa od Volvo) z nawiązaniem do mojego głównego "fioła"... :ROFL:

Nr. 123 Herpa -Scania R420 V.D. Vlist - składak

DSC_5089e.JPG
DSC_5089ea.JPG
DSC_5089ef.JPG
DSC_5089g.JPG
DSC_5089i.JPG
DSC_5089j.JPG
DSC_5089m.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Cześć Wszystkim. Dzięki za ostatnie wizyty i komentarze. :)
Dziś kontynuacja tematu. Pokażę Wam jeden z ciekawszych modeli w barwach Vlista a to za sprawą kapitalnej naczepy... Nie ma się co rozpisywać - oglądamy! :)

Nr. 124 Herpa - MAN TGX XXL V.d. Vlist - oryginał
Nr. 125 Herpa MiniTanks T-55 Polskie Siły Zbrojne - oryginał

DSC_5116.JPG
DSC_5118.JPG
DSC_5120.JPG
DSC_5124.JPG
DSC_5127.JPG
DSC_5128.JPG
DSC_5131.JPG
DSC_5133.JPG
DSC_5135.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Już chciałem napisać . Też ma, ale nie , ja mam starszą wersje , czyli TGA ;) tu faktycznie naczepa robi robotę , sam kolor bardziej mi się podoba niż pomarańczowa i oznaczenia na ;(y) A ładunek na czasie , jednak wolę lokomotywy :ROFL:(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 404
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki