• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Reduced.pl - nowości, opinie, dyskusja

OP
OP
Reduced

Reduced

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
393 0 0

Załączniki

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.130 33 1
Witam.
Czy jest szansa, że wrócicie do dobrej tradycji którą mielicie na początku swojej działalności?
Chodzi mi o instrukcje do modeli. Jak by prosty model by nie był to przydało by się wiedzieć co gdzie przykleić.
Nie chodzi o to aby ponownie do każdego modelu dołączać kartkę z instrukcją. Ale na waszej stronie mogły by być do pobrania instrukcje tak jak są instrukcje do koparek.

Wiem, że mogę zadzwonić, napisać i pomożecie.
Ale ja nie chcę dzwonić i pisać bo nie mam ochoty na kontakty z ludźmi, chcę sobie robić modele ...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :LOL::p
pozdrawiam.
womo
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
213 33 1
Zachęcaliście kiedyś do wrzucania zdjęć modeli z Waszych wydruków, no to Wasz H9-03 w mojej wizji wykonany w warsztacie Łukasza @Luke
www.facebook.com/ukka.model
Dużo pracy w model włożony, nawet uszczelki w oknach są czarne a to nie zawsze jest robione. Gdyby tak klosze lamp były drukowane oddzielnie. A jak przyjdzie ochota na Stara 266 Leśnika to tu dwa zdjęcia z internetu https://retromachina.jimdofree.com/polska/ciężarówki/star-266-dłużyca/ i https://www.facebook.com/photo/?fbid=2654865348104247&set=a.1688103028113822 .
 

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
Barwisz żywicę? Czy nakładasz i na to kolor clear?
Barwię żywicę , dodaję farby transparentnej, kiedyś mieszałem z humbrolem red i orange , teraz mieszam z tamiyą . Nie każde jednak farby nadają się do mieszania, revell np. się waży . Są też różne barwniki do żywic, próbowałem ale moim zdaniem z farbami wychodzi lepszy efekt .
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Barwisz żywicę? Czy nakładasz i na to kolor clear?
Heniu, barwienie żywicy to prosta sprawa - tylko trzeba uważać, by nie przesadzić z farbą - jak barwiłem wodę - kropla farby na pół litra żywicy to było za dużo. Faktycznie akrylowe dają lepszy efekt niż dedykowane barwniki...
Piotr, fajne te autobusy ci wyszły.
 
OP
OP
Reduced

Reduced

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
393 0 0

Załączniki

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.130 33 1
Witam.
Składał już ktoś lawetę do aut?
Jeśli tak to czy mógłby mi podpowiedzieć w jakiej kolejności składać te puzzle aby to działało dobrze? Chyba dobrze zgaduje co gdzie włożyć ale czy kolejność składania ma znaczenie?
Dziękuję z góry za pomoc.

IMG-20240420-WA0016.jpg
 
OP
OP
Reduced

Reduced

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
393 0 0
Witam.
Składał już ktoś lawetę do aut?
Jeśli tak to czy mógłby mi podpowiedzieć w jakiej kolejności składać te puzzle aby to działało dobrze? Chyba dobrze zgaduje co gdzie włożyć ale czy kolejność składania ma znaczenie?
Dziękuję z góry za pomoc.

Zobacz załącznik 1048454
Cześć! Zgaduję, że w paczce z lawetą nie było instrukcji? Nasz błąd… wyślij mi proszę maila w prywatnej wiadomości. Wyślemy instrukcję niezwłocznie!
Przepraszamy!
 

Podobne wątki