• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Reaktywacja kolekcji - FH-12

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Betzy zdecydowanie jedne z najbardziej rozpoznawalnych modeli w H0. Dwa klasyki pełna gębą i obydwa warte posiadania właśnie ze względu na ilość szczegółów. Co do ostatniej prezentacji, to Scania w Greckich barwach jest kolejnym bardzo ciekawym elementem w Twojej kolekcji. Oprócz samych barw, z odległej części Europy, same kolory istotnie mocno przypominające Anhalta.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione oceny. Temat obrósł trochę w pajęczyny, niestety brakowało ostatnio czasu na uczestniczenie w życiu forum. Modeli przybywa raczej w umiarkowanym tempie. Od jakiegoś czasu stwierdziłem, że typowe modele z pudełek zaczynają mnie nudzić i fajnie by było zrobić coś innego. Zrodził się plan na zbudowanie kilku składaków na bazie części Herpy. Pierwszy jaki powstał to Volvo FH-12 w barwach Pekaesu. Szczęście dopisało, że udało się wylicytować dawce kabiny, pochodzi ona z zestawu Herpy w barwach firmy Hiab. Naczepa pochodzi z zestawu Albedo, została przy niej zmieniona rama oraz tylna belka. Efekt można zobaczyć poniżej:

Volvo FH-12 GL "Pekaes" Herpa (Składak)

51757848464_eb65753e47_c.jpg

51757444178_ec2f4ec772_c.jpg


Pozdrawiam.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Składak PEKAES bardzo dobrze Ci wyszedł! W pierwszej chwili myślałem, że pokazujesz oryginał. Czy Ty go sprzedałeś, czy coś mi się już pomieszało? :)
Renault w trzech osiach i właśnie tym malowaniu to moja ulubiona wersja (nie licząc wznowień).
Iveco bardzo fajne, wywrotka "no name". Nie spodziewałem się takiego szaraka u Ciebie... :D
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za opinie Panowie. Niektórzy powiadają, że Iveco i Renówka to nie ciężarówka ale mi osobiście strasznie podobają się starsze wypusty tych dwóch marek. Na dziś przygotowałem tylko jeden model... Miały być dwa ale niestety nie byłem zadowolony ze zdjęć drugiego a niestety krucho z czasem by je poprawić. Kolekcja w poprzednim miesiącu została dość mocno doładowana (poniosło mnie) także mam nadzieję, że uda się na bieżąco prezentować nowe nabytki.

Renault Magnum Intergral "Maes" (B) Herpa

51800235920_b0bdc0fa43_c.jpg

51800235620_4812042913_c.jpg


Pozdrawiam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Nie wiem jak dziś z dostępnością, ale jeszcze niedawno był to model praktycznie nieosiągalny, a jak się pojawił to ceny miał zabójcze.
Pięknie wygląda Magnumka jako "świniowóz". Gratuluję posiadania. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 106
Samochody ciężarowe 14
Samochody ciężarowe 328

Podobne wątki