• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poznań – Targi Hobby 2022 / 29-30 Października 2022 r.

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.686 14 0
#22
Czy ktoś się orientuje, czy można tam zakupić bilety na miejscu? Na tą chwilę to mam 50/50, że tam pojadę w sobotę i kupowanie biletów przeze mnie z wyprzedzeniem mija się z celem.

Dodatkowo zapytam, czy ktoś się orientuje jak z parkowaniem przez osoby posiadające Kartę Parkingową Osoby Niepełnosprawnej?

Będę wdzięcznym za informacje bo nie mogę ich znaleźć w sieci.
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
270 20 2
#28
Targi Hobby maja to do siebie, że można obejrzeć kilka ciekawych rzeczy w jednym miejscu. W tym roku można obejrzeć czołgi albo samochody w skali 1:1. Temetów czym się ludzie interesują jest wiele ale jakoś tak wątek kolejowy przeważa.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.760 83 19
#33
Jest pierwsza nowość od ROBO :D - wagon typu 113A. Zarowno wersja "półbar" jak i w całości jako wagon barowy. Zaprezentowano dwa ostateczne modele, jeszcze nie pomalowane.

EDIT

Kolejna nowość to wagon typu 609A :love: ! Maja być 3 modele z epoki IV, V i VI. Wagony w wersji bagażowo-osobowej lub rowerowo-osobowej w zależności od epoki i malowania.
 
Ostatnio edytowane:

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.760 83 19
#37
Za tydzień ruszy przedsprzedaż. Cena w przedsprzedaży będzie o 150 zł mniejsza od ceny w dniu premiery. Cena w przedsprzedaży to 1650 zł za model analogowy, fabrycznie wyposażony w oświetlenie wnętrza oraz głośnik. Przedsprzedaż rusza 7 listopada. Premiera modelu przewidziana jest na I kwartał 2023 roku.

Model będzie oferowany w 3 różnych wersjach, różniących się wyposażeniem dachu. W pierwszej edycji zostaną wydane dwa modele, w klasycznym niebiesko-żółtym malowaniu, z dwoma różnymi numerami inwentarzowymi.

Nie będzie oferowany model w wersji bez napędu. Model będzie fabrycznie wyposażony w oświetlenie wnętrza oraz głośnik. Miniatura będzie posiadać złącze dekodera cyfrowego w standardzie MTC21. Będzie można zastosować dekoder dowolnego producenta. Jednostki będzie można łączyć po dwie lub trzy tak jak w rzeczywistości.

W planach jest także wydanie modelu jednostki serii EN71.
 
Ostatnio edytowane:

śledź

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.699 59 9
#39
I znowu będzie walka o ogień, kto pierwszy ten lepszy. Już widzę obłęd w oczach wszystkich siedzący 7 listopada przed komputerem, tylko urlopu nie zapomnijcie na ten wielki dzień zarezerwować.
Tak na serio to ciekawe ile sztuk będzie do sprzedaży i ile każdy zainteresowany będzie mógł kupić, bo pewnie się i tacy znajdą co nie pogardzą jedną sztuką.
Osobiście czekam ma mój zamówiony gdzie indziej, ale jak się uda to może i na ten się skuszę ( 1szt ).
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.760 83 19
#40
I znowu będzie walka o ogień, kto pierwszy ten lepszy. Już widzę obłęd w oczach wszystkich siedzący 7 listopada przed komputerem, tylko urlopu nie zapomnijcie na ten wielki dzień zarezerwować.
Tak na serio to ciekawe ile sztuk będzie do sprzedaży i ile każdy zainteresowany będzie mógł kupić, bo pewnie się i tacy znajdą co nie pogardzą jedną sztuką.
Osobiście czekam ma mój zamówiony gdzie indziej, ale jak się uda to może i na ten się skuszę ( 1szt ).
7 listopada ruszy przedsprzedaż, a sprzedaż dopiero w I kwartale przyszłego roku.
 

Podobne wątki