• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Polska w skali 1:160 - modele oryginalne, konwersje itp. ;-)

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.644 77 6
Hobbytrain ogólnie się chyba tych elektrowozów pozbywa, bo właśnie zauważyłem, że u Makieciarza też w promocji: KLIK.
...z tego co się orientuje, to makieciarz i elriwa, to w zasadzie jedno i to samo...
A na ostatnią "Landrynkę" w analogu się załapałem...
Jeszcze tylko wagony...przynajmniej jeden zestaw..., ale to kilka kliknięć...

Pozdr,...
 
Reakcje
15 1 1
Na stronie Lemke widzę,że set wagonów hbbillns PKP CARGO świeci sie na zielono,w sklepach pl jeszcze ani widu ani słychu o tyle w DM TOYS piszą że 4-21 dni robocze,ciekawe kiedy dotrą do naszych sklepów
 
Reakcje
15 1 1
Nieststy obydwa sklepy jeszcze nie mają informacji o dostępności ,rozumiem z tego że nie przegapiłem modelu i raczej będzie w sklepach... choć jeśli dostępny był od zeszłego roku to sam już nie wiem...
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
591 4 0
Na stronie Lemke widzę,że set wagonów hbbillns PKP CARGO świeci sie na zielono,w sklepach pl jeszcze ani widu ani słychu o tyle w DM TOYS piszą że 4-21 dni robocze,ciekawe kiedy dotrą do naszych sklepów
u Mrugalskiego (DM Toys) "4-21 Werktage" oznacza termin dostawy a nie otrzymania przez DM Toys od producenta. W moim przypadku zawsze jest 4 max 5 dni od wpłaty. Zajrzałem na stronę i w/w wagony są dostępne. Jak przestaną być to Mrugalski najpóźniej w ciągu tygodnia zaznaczy na stronie że tego nie ma. Podobnie w przypadku gdy czegoś jeszcze nie ma (Dieser Artikel ist derzeit nicht verfügbar!). Jeśli tej informacji nie ma - towar jest. Jeśli natomiast informacja jest - wystarczy założyć konto na DM-Toys i zaznaczyć, że się chce informacje o dostępności wybranego towaru
 
Ostatnio edytowane:

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.644 77 6
Jakby ktoś przypadkiem jeszcze nie zakupił cystern DEC Flesia, to na Aliexpress są w "okazyjnej" cenie: KLIK:ROFL:
...cytując Siarę Siarzeckiego... "Mają rozmach s*****y"...
Choć z tego co pamiętam, to kiedyś kupili 6D ( w 1:1) i też skopiowali, choć dali życi, i im niejeździła na początku, bo zamiast użyć kabli o przekrojach metrycznych to więli te w calach..., więc to to nic nadzwyczajnego jak na "majfriendów"...

Pozdr,...
 
Reakcje
15 1 1
Na stronie hobby shop.cz u Petra są węglarki Eanos PKP po euro 43,można pisać w języku Polskim ,w każdą giełdę modelarską w Sosnowcu właściciel wystawia stoisko więc jakby ktoś chciał to może zamówić mailowo i odebrać na giełdzie ,cena nie aż taka jak w DE ale to i tak spory rabat
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.102 18 0
Jakby ktoś szukał w dobrej cenie, to w Świecie Modeli w Rybniku są (były?) wagony zbożowe NME: 3 Lotosu i 2 OT Logistics (czyli łącznie 5 numerów) w rewelacyjnej cenie 160 złotych za sztukę (nigdzie w lepszej cenie nie znalazłem).

Szkopuł w tym, że ciasteczka po powrocie na stronę cenę przywracają do pierwotnej, zatem warto być zdecydowanym lub "umieć w ciasteczka", by nie stracić okazji ;) Nabyłem właśnie OT Logistics, ale jeszcze ich trochę jest :)

Edyta. Jest całkiem prawodopodobne, że w tej cenie już może ich nie być.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki