Na znanym portalu od początku debiutu znalazło się 10% Piko S...42.Jeszcze plus 25% ceny zakupu można zrozumieć(koszty zakupu ,dojazdu czy wysyłki ,wystawienia aukcji ,prowizji,malowanie się komuś nie podoba). Jeszcze parę tygodni temu niektórzy sprzedający nie dali się tknąć z ceny.Trzeba przystopować po co komuś podbijać nabijając kabzę nie modelarzowi,nie kolekcjonerowi,nie sprzedawcy ;2x cena wyjściowa to był zwykłe zdzierstwo!!!
Czekam spokojnie na kolejne wydania 42(może nawet bardziej interesujące!!!).
Sytuacja gdy składało się zamówienie na trzy kolejne egzemplarze,a ma się zero (co na to główny dystrybutor?),może początkowo robi się zainteresowanie,jednak taka sytuacja rodzi sporo zamieszania.
Czekam na nadmiar stonek,kiedy już inny rzetelny sklep będzie do mnie dzwonił ,czy bym nie chciał bo już jest...
Doczekam się tego już od Regionalnej.Są też tak samo interesujące wydania...Tyle ,że zamiast 4,5 teraz wystarczy mi jedna ,dwie.Na całej sytuacji straci wydawca serii.Powinna być szybka reedycja najbardziej chodliwych malowań(za 2 lata będzie za późno),bo początkowe wydania powinny być większe ,bo to nowość.A tak mamy ,że szkoda słów.Kto kupił w cenie katalogowej -elita. Mało kto chce płacić stale powyżej ceny katalogowej(na 2013 podwyżka,niby skąd??towar chodliwy więc bada się granicę,a od drugiego półrocza kolejna?). Ktoś powie,że Euro w górę.Zobaczymy czy za granicą podrożeje!Polak wszystko kupi...W końcu tę 42 zrobię samodzielnie i będzie trochę frajdy.Nie przyjmuję krytyki,że przynudzam.
Koniec