• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pekaes i schyłek zeszłego wieku.

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
No i został otwarty "karton Pandory"... :ROFL::ROFL::ROFL:
Biały MAN po rewitalizacji, to już nie jest ten sam MAN... :D
MB LAK... I pomyśleć , że tyle można było wyciągnąć z poczciwego Kibrii... :)
Na koniec Scania. Tyle dobrego na kilku zdjęciach! :D
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
@Kot Prezesa @saaro , znam jeszcze jedną wersję tureckiego kierowcy, kilka lat temu do firmy po ładunek przyjechał starym actrosem dwójką;
trzewiki do szpica z wywiniętymi do góry czubkami, na głowie coś co wyglądało jak kapelusz bez ronda, nieśmiertelny turecki sweterek i garnitur
o trzy rozmiary za duży z kolekcji Armaniego na jesień 1967 nie prany od czasu zakupu.

Maciek, jak tą Scanię od bahlsena ruszysz to Cię spotka modelarska klątwa, zacznie Ci schodzić z wszystkich pekaesów lakier razem z podkładem,
kalki będą żółknąć i pękać, a przy malowaniu uszczelek będzie Cię dopadać skrzyżowanie parkinsona i delirium.
 
OP
OP
Kot Prezesa

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.892 0 0
@Kot Prezesa @saaro , znam jeszcze jedną wersję tureckiego kierowcy, kilka lat temu do firmy po ładunek przyjechał starym actrosem dwójką;
trzewiki do szpica z wywiniętymi do góry czubkami, na głowie coś co wyglądało jak kapelusz bez ronda, nieśmiertelny turecki sweterek i garnitur
o trzy rozmiary za duży z kolekcji Armaniego na jesień 1967 nie prany od czasu zakupu.

Maciek, jak tą Scanię od bahlsena ruszysz to Cię spotka modelarska klątwa, zacznie Ci schodzić z wszystkich pekaesów lakier razem z podkładem,
kalki będą żółknąć i pękać, a przy malowaniu uszczelek będzie Cię dopadać skrzyżowanie parkinsona i delirium.
Scania bahlsena idzie na taki projekt, że klatwa to grozi za jego niewykorzystamie;)
Nie baw mi się w Harry Pottera tylko rozkmiń foto podpowiedź..
Messenger_creation_0d7a1b4f-d277-4ad7-9979-db9d275aafb6.jpeg
 

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.186 14 0
Widzę, że mamy opóźnienia w przeglądaniu Twojego wątku. Zatem od początku:
1. Man jest świetny, po przeróbkach wygląda rewelacyjnie (y)
2. MB super, modele Kibri maja potencjał do "uszlachetniania" ;) Co prawda nie wiem, czy kierunek Irański jest najlepszym pomysłem :p
3. Co do penetracji miast w celu pozyskania modeli, to jest bardzo dobry pomysł. U nas specjalizuje się w tym Ania, ostatnio po jeden model jechaliśmy do Krakowa :cool: Przy okazji pozdrawiamy wszystkich "auto-modelo-maniaków" :D

Czekamy z niecierpliwością na następne doskonałe ciężarówki w Twoim wykonaniu :)
 
OP
OP
Kot Prezesa
Reakcje
1.892 0 0
Widzę, że mamy opóźnienia w przeglądaniu Twojego wątku. Zatem od początku:
1. Man jest świetny, po przeróbkach wygląda rewelacyjnie (y)
2. MB super, modele Kibri maja potencjał do "uszlachetniania" ;) Co prawda nie wiem, czy kierunek Irański jest najlepszym pomysłem :p
3. Co do penetracji miast w celu pozyskania modeli, to jest bardzo dobry pomysł. U nas specjalizuje się w tym Ania, ostatnio po jeden model jechaliśmy do Krakowa :cool: Przy okazji pozdrawiamy wszystkich "auto-modelo-maniaków" :D

Czekamy z niecierpliwością na następne doskonałe ciężarówki w Twoim wykonaniu :)
Dziękuję. Do zobaczenia na szlaku.
 
OP
OP
Kot Prezesa

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.892 0 0
Cześć.
Niniejszym wystartował z założenia i nazwy "szybki" projekt, który już na tym etapie widzę, ze będzie się ślimaczył.
Niby prosty ale tylko mi się wydawało.
A to dopiero pierwszy - nie licząc samego, nie do końca przemyślanego pomysłu.

P.s Acha, wszyściutko ze złom i z kopalni kolegi @Lyntog.
Scania od Pana Lewkowicza nietknięta i taką pozostanie

Udanego weekendu
20240419_152933.jpg
20240419_134617.jpg
20240419_134928.jpg
20240419_152916.jpg
20240419_153005.jpg
20240419_134928.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 32
Samochody ciężarowe 19

Podobne wątki