• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja Mercedesów w 1/18

maxilopez

Aktywny użytkownik
Reakcje
362 0 0
#61
Genialny. Warto dodać, że R129 500 SL został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych Geneva Motor Show w Marcu 1989 w dokładnie takiej samej kolorystyce, w której przedstawia go Norev w tej limitowanej edycji.
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#64
Dawno mnie tu nie było.... Dość długo zastanawiałem się nad zakupem W140 Norev Kiedy w końcu się zdecydowałem okazało się, że model jest już niedostępny, ceny modeli z "drugiej ręki'' stały się dość wysokie więc już sobie darowałem... aż w końcu pokazał się ten... cena dość atrakcyjna a zresztą transakcja wiązana. Żałuje, że dopiero teraz kupiłem i trochę szkoda, że to odmiana 'poliftowa' ale model cieszy oko na półce z S klasą
_DSC4109.JPG
_DSC4112 — kopia.JPG
_DSC4114.JPG
_DSC4115.JPG
_DSC4118.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#65
Też się nad tym modelem zastanawiam od bardzo długiego czasu i w końcu jak nie będzie innych modelarskich wydatków zagości i u mnie. Model oczywiście jak to u Noreva bardzo ładny i wart zakupu.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#67
Ładny! Można byłoby się jedynie przyczepić do koloru przednich kierunkowskazów. W wersji "poliftowej" występowały w kolorze "białym". Pomarańczowe były seryjne przed liftingiem.
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#68
Dziś nie Mercedes... Skromny i niedrogi model z Solido.Ciekawa alternatywa dla modelu w skali 1:24 z Hachette i (moim zdaniem) lepsza od droższych modeli z MCG.
IMG_20220701_193806.jpg
Tak wiem Łada... ale ja dzięki takiej właśnie białej Nivie poznałem Grecję niekoniecznie od strony kurortów. Połowa rzeczy w nie nie działała ale dzielnie jechała po kamienistych bezdrożach
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#69
Bardzo ciekawy model. Fajnie, że w tej dużej skali wydali Nivę. Ja cały czas mam nadzieję, że wydadzą choć kilka naszych pojazdów w tej skali, jak Fiat 125P, Polonez, Fiat 126p (tak wiem, że był, ale cena była zaporowa).
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.345 47 0
#70
Solido poszło z jakością bardzo do przodu w ostatnim czasie. Zewnątrz te modele wyglądają bardzo fajnie, zazwyczaj nieco gorzej z wnętrzem. Tutaj akurat tragedii nie ma. Ogólnie podoba mi się bardzo ta Niva i ja czekam na inny kolor. Zielona albo błękitna będzie dla mnie idealna.
 
OP
OP
przemek77

przemek77

Znany użytkownik
Reakcje
1.113 7 0
#71
Bardzo ciekawy model. Fajnie, że w tej dużej skali wydali Nivę. Ja cały czas mam nadzieję, że wydadzą choć kilka naszych pojazdów w tej skali, jak Fiat 125P, Polonez, Fiat 126p (tak wiem, że był, ale cena była zaporowa).
Kolejny 126 w 1/18 jest w przygotowaniu (odmiana Personal4) ale raczej tani nie będzie. Ostatnio jest buum na modele aut ze wschodu. Firma Triple9 wypuściła już kilka modeli Łady, Skody, Tatry więc może w końcu i coś z Polski zrobią
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 10

Podobne wątki