• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Makieta] Tort - plac ćwiczeń

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#30
piotr-335 napisał(a):
Ale po co ona jest???
och ci 11 latkowie nic się głową nie chce ruszyć tylko wszystko trzeba powiedzieć i za rączkę poprowadzić.

Próbowałeś chociaż przez chwile pomyśleć ? czy każdą myśl od razu zamieniasz w pytanie i wypisujesz na forum ? .

Zastanów sie przez chwile co autor mógł chcieć uzyskać podnosząc teren i wprowadzając nierówności i napisz co Ci się wydaje i dlaczego ty też tak zrobisz na swojej makiecie :D
 

Wojciech W 1988

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
nie ma się czym martwić jak troszke się postarzeje i poczyta będzie wiedział, a sam mam tą nastawnie fallera ale jest pod wrażeniem charakteryzacji. Gorąco gratuluje wspaniałej pracy nad makietą :grin:
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#32
Też się zastanawiam, czemu te białe gluty zalepiły dobrze się zapowiadające kozły oporowe :)

Co do nastawni trochę się za bardzo błyszczą poręcze, one zdaje się miały być drewniane?
Matowy lakier w spraju powinien załatwić sprawę.
 

piotr-335

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
Mi się wydaje że do ukształtowania terenu na makiecie :oops:

A on pierw zakładał te białe gluty i potem szutrował czy na odwrót???? :?: :?: :?: :?:
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
piotr-335 napisał(a):
Mi się wydaje że do ukształtowania terenu na makiecie :oops:

A on pierw zakładał te białe gluty i potem szutrował czy na odwrót???? :?: :?: :?: :?:
Każdy sam sobie wypracowuje technikę podpatrując innych i liczy się efekt końcowy. Gwarantuje Ci, że po zakończeniu prac ów białej masy nie będzie widać, a obserwując dotychczasowe poczynania autora makiety śmiem twierdzić, że wie co robi i jak to ma wyglądać !!! Obserwuj i się ucz :razz:
 

piotr-335

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#36
[glow=brown]pepej[/glow]
och ci 11 latkowie nic się głową nie chce ruszyć tylko wszystko trzeba powiedzieć i za rączkę poprowadzić.

Próbowałeś chociaż przez chwile pomyśleć ? czy każdą myśl od razu zamieniasz w pytanie i wypisujesz na forum ? .
To niedokońca prawda :roll:
 
OP
OP
Arturro

Arturro

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
136 6 0
#38
Witam, dziękuję za Wasze opinie cieszę się że się podoba.
Postaram się odpowiedzieć na pytania
To białe to jest masa szpachlowa i ma za zadanie pofałdować trochę mój tort. Njpierw były położone tory bo jest to tort-plac ćwiczeń.
Zazwyczaj kiedy widzę bocznicę to kozły sterczą z piachu mniej lub bardziej.
U mnie może są za bardzo przysypane ale jest jeszcze trochę nadlewów wokół kozłów i da się to przyszlifować.
Droga jest eksperymentalna (gips+pył węglowy+farba) muszę jeszcze to dopracować no i szablon do pasów na jezdni.
Fugi były widoczne ale coś mi nie pasowało i może są za blade teraz. Robiłem to na sucho pastelami i pyłami bo jeszcze boję się farb. Ale przede mną jeszcze magazyn
Poręcze są faktycznie świeżo malowane i będą zmatowane (czerwień to humbrol 174 MATT???) a świeci się jak psu j**** na wiosnę.
 
OP
OP
Arturro

Arturro

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
136 6 0
#39
Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Udało mi się położyć trawę wzdłuż toru głównego gdzie niegdzie krzaczek.
Przymierzam się do bocznicy i czekając na materiały udało mi się zrobić takie oto drzewka.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 77
Buduję makietę 527
Buduję makietę 282
Buduję makietę 69
Buduję makietę 9

Podobne wątki