• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Marku, a co on ma taką fakturę na tej beczce? Taka forma była?
Kolor super. Ostatnio kupiłem jakiegoś humbrola do sprawdzenia, bo w vallejo nie ma porządnego pomarańczowego..
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
Cześć
Hmm tak oglądam od jakiegoś czasu, i trochę brak konsekwencji... z jednej strony dbanie o detale ale z drugiej, to warstwowanie z druku zabija najlepsze malowanie.
Ja wolę usunąć elementy i mieć gołą "bude" przeszlifować a potem dokleić detale.
Pozdrawiam
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
z jednej strony dbanie o detale ale z drugiej, to warstwowanie z druku zabija najlepsze malowanie.
To jest akurat odlew żywiczny, takie babole wyszły na tym pomarańczowym, będę to szlifował, zobaczymy jak bedzie to dalej wyglądało.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Szlifowanko było, trochę to zgubiłem, ale dorobiłem też nowych. Kurde zrobiłem aktualizacje systemu operacyjnego w telefonie i aparat mi jakieś dziwne zdjęcia robi.
EC6473D3-5631-4C20-80C7-A3C640888BA8.jpeg
8FA2DC4B-A9CF-4038-A225-D02627AB1948.jpeg
03CE72D3-060D-4CD4-AFA8-09830AC1949B.jpeg
FDE69D13-FC70-47A8-8C4F-268FB7DCE9F8.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
hmm no deczko lepiej ale daleko jeszcze od tego jak powinno być... generalnie odlew słabej jakości strasznie, w sumie szybciej chyba było by zbudować to od podstaw niż wyprowadzać ten ulep... nadal widać ukruszoną krawędź jakieś parchle w dole zbiornika itd.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Z jednej strony masz rację, co do jakości tych odlewów, ale jakoś lubię modele z tej firmy (JMPK). Z drugiej strony, staram się robić model po przejściach, pracy, i czasami te niedoskonałości można fajnie wykorzystać na etapie postarzania. Podobnie było z Pragą Szambiarką.
Te dziur na spodzie, fakt słabe, będę to dziś szpachlował. Dzięki za rady, walczymy dalej.
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
793 1 0
no ja już nie mam masochistycznych zapędów ;) jak już wolę zrobić to od 0 mając co najwyżej "takie cosik" za wzór, ad postarzania no to takie pyrrusowe rozwiązanie...
Oglądam :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki