• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje

OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Pierwszy w miarę poprawny prototyp :). Trzeba jeszcze parę detali poprawić, model gotowy w 90% i tak mniej więcej będzie wyglądał. Malowany szybko po sprawdzeniu części to i pójdzie pod patynę :). W modelu jest składana stopka jak i stół, tylko że tu wydrukował się z całym korpusem przez moja nieuwagę :X3:. Zastanawiam się jeszcze nad kalkami :niepewny::niepewny: i chyba muszę takowe zaprojektować :).

Prasa_Z_224.jpg Prasa_Z_224_1.jpg Prasa_Z_224_2.jpg Prasa_Z_224_3.jpg Prasa_Z_224_4.jpg Prasa_Z_224_5.jpg Prasa_Z_224_6.jpg Prasa_Z_224_7.jpg Prasa_Z_224_8.jpg Prasa_Z_224_9.jpg Prasa_Z_224_10.jpg Prasa_Z_224_11.jpg Prasa_Z_224_12.jpg Prasa_Z_224_13.jpg
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Niestety z przykrością dla niektórych osób od dnia dzisiejszego nie przyjmuję zamówień na gotowe modele. Z mojej strony zniknęły ceny modeli gotowych. Od dziś dostępne będą tylko zestawy do montażu. Gotowe modele będą ukazywały się sporadycznie w działach handlowych lub na popularnym serwisie aukcyjnym.

Wszystkie do tej pory zamówione modele oczywiście dotrą do klientów.
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Nowy rok nowe projekty :). Tym razem oczekiwany T-214/1 "Cyklop", projekt prawie ukończony, zostało parę detali, chwytaki no i hydraulika :eek:. Projekt jak zwykle w skali 1:87 H0. Podczas projektowania spotkałem się z wieloma seriami "Cyklopa". Różnią się ramą, ramionami i paroma mniejszymi szczegółami. Zapewne są to kolejne wersje 1, 2 lub 3. Mój opiera się na prawdo podobnie 1 wersji :). Niemniej jednak wszystkie sugestie, propozycje lub uwagi mile widziane. Premiera modelu na pewno w styczniu :cool:. Kabina też będzie ;).

Mała zajawka z projektowania :).

cyklop_1.jpg cyklop_2.jpg