• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.942 386 20

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
752 12 0
Nie daleko mnie, jak przejeżdżałem przez pewną wioskę zamieszkuje stado bizonów, podupadłe ale jednak stado, z 5-6 sztuk , nie miałem się jak zatrzymać żeby walnąć fotkę, gatunek na wyginięciu ale jednak jeszcze można spotkać :)
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Daniel to teraz będzie mały problem jak w skali zrobić takie kostki spresowanej słomy ;)
Też się nad tym zastanawiałem :). Ale pomoc nadeszła od kolegi matekw
Bardzo ciekawy pomysł, możliwe że skorzystam z tego pomysłu :).

może namówisz się na C-360-3P.
Zmiana była by bardziej kosmetyczna i niezauważalna. Z tego co się orientuję wersja 3P miała silnik prekinsa i wygląda to podobnie jak w MF255 reszta chyba bez zmian.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
Chyba się nie zrozumieliście bo Daniel mowił, że silnik wygląda jak w MF. Ale może warto się zastanowić z tą wersją 3p pod kątem kabiny i tam tych drobnych elementów na korpusie silnika. Że względu na tą nowocześniejszą kabinę zdecydowanie były to różne modele.
 

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.387 2 0
Chyba się nie zrozumieliście bo Daniel mowił, że silnik wygląda jak w MF. Ale może warto się zastanowić z tą wersją 3p pod kątem kabiny i tam tych drobnych elementów na korpusie silnika. Że względu na tą nowocześniejszą kabinę zdecydowanie były to różne modele.
Kabiny w większości były montowane według uznania/dostępności/majętności właściciela.
Często montowane dużo później niż wychodziły z fabryki.
 
OP
OP
dmvip

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Ale ty pokazujesz "Fergusona" MF 255 i 360 a to są faktycznie różne ciągniki. 360-3p ma silnik od "Fergusona" a reszta jest taka sama. Tak na szybkiego jedyne porównanie 360tki z 360tką 3P KLIK . Co do Kabin i innych kosmetycznych różnic to chyba kwestia co kto zamontował :). Faktycznie mogło być tak że 360-3P miał nową kabinę.