Wracając do tematu modeli Jocifa.
Zastanawiam się, czy po szumie wokół planowanego modelu firmy Modela, pozostał ktoś jeszcze chętny na ten model.
W każdym razie, zastanawiając się nad całością, doszedłem do wniosku, że w tym momencie możemy zamówić kity, zaś skoro modele w pełnym wykonaniu są planowane na styczeń, to nie ma sensu by już teraz za nie płacić. Więc może teraz zamówmy kity, a jak ktoś będzie chętny na wersję pełną, to zamówmy najwcześniej w styczniu.
A zatem, proszę o zgłaszanie się do mnie i potwierdzanie wcześniejszych anonsów, kto pragnie zamówić kit modelu EN57 od Miloša Jocifa.
Chodzi o zestaw do samodzielnego montażu bez napędu, pantografów i sprzęgów. Cena 150 Euro plus koszty wysyłki (rozłożone na wszystkich zamawiających). Kasę byłoby trzeba wpłacić za jakiś czas, więc jak ktoś się teraz zapowie że jest chętny, to musi mieć zabezpieczoną odpowiednią sumkę.
Chętnych na zestaw proszę o wpisywanie się tutaj lub na priv. Stworzę odpowiednią listę. Myślę że na oferty czekam około tygodnia do góra dwóch.