• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki z okresu PRL - skala 1:43

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Kolego Jacku, jest to model wydany z polskiej kolekcji. Ja wolał bym zamiast tego modelu innego strażaka który był użytkowany w naszym kraju, tak samo jak modelarze z Czech i Węgier nie chcieli by w ich kolekcji był Star Papieski. Niestety na dobór modeli w kolekcji my nie mamy na to wpływu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.935 386 20
Mam nadzieję że to nie jest model z polskiej kolekcji.
Tak jak Janek napisał, jest to model wydany w naszym kraju jako kolejny z kolekcji Kultowych Ciężarówek z okresu PRL.
No to chyba czas zrezygnować z prenumeraty. Bo już tego badziewia nie da się zaakceptować.
Zawsze możesz to zrobić. Mnie też nie pasują niektóre modele z tej serii i to nie tylko te z innych krajów. Dobór modeli jest robiony przez wydawcę i na to nie mamy żadnego wpływu. Jedyne co możemy zrobić, to nie kupić takich modeli i niech będą zwroty do producenta, to może zastanowi się czy warto robić takie modele na nasz kraj. Jest tylko jedno ale... Po takim działaniu producent może zrezygnować z wydawania w naszym kraju kolejnych kolekcji... :niepewny:
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Moim zdaniem nie ma co marudź ,takie modele to też fajna podkolekcja ,oczywiście możemy czekać następne X lat, aż ktoś wyda kolekcje "idealną" .
Jeszcze kilka lat temu można było tylko pomarzyć o takich modelach ,a teraz jest przepych .
 

Podobne wątki