• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki w skali 1:43

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Dziś pojawił się w sprzedaży model Stara 28 z dźwigiem. Model bardzo ciekawy i w sumie to nawet nieźle wykonany. Ma pewne niedociągnięcia, ale przy cenie 70 zł chyba trzeba mu to wybaczyć.

Star A28 ŻS-4 dźwig 008.jpeg



Reszta zdjęć jak zwykle w moim temacie KLIK.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
No to mamy nowy model z tej serii. Co prawda perypetie i problemy wydawnicze trwają nadal, ale... Ważne, że wydają... ;)
Dziś przeskok o jeden numer i model nr 29, czyli Csepel D-710 jako mlekowóz.


Csepel D-710 mleko 009.jpeg


Reszta zdjęć modelu do obejrzenia jak zwykle, w moim temacie: KLIK.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Dziś, po opóźnieniu, pojawił się kolejny model w kolekcji. Tym razem Jelcz 325 w zabudowie do przewozu paliw płynnych. Model bardzo ciekawy, choć ma trochę niedoróbek (może to tylko mój egzemplarz?). Ale nie było wyboru. Punkt, w którym kupuję, dostał tylko jedną sztukę, a w innych albo nie było, albo był odłożony dla kogoś, kto kupuje regularnie.
Także koledzy, którzy prosili mnie o zakup muszą poczekać, bo może będzie dodatkowa wysyłka do punktów sprzedaży (tak mi powiedziała pani w saloniku, który dostawał zawsze kilka sztuk ciężarówek).

Jelcz 325 Autocysterna 008.jpeg



Reszta zdjęć w moim temacie: KLIK.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Trochę DeAgostini nawala z tymi modelami, widziałem że są już dostępne w kioskach, a w prenumeracie trzeba czekać, bo „mają opóźnienia”
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Trochę DeAgostini nawala z tymi modelami, widziałem że są już dostępne w kioskach, a w prenumeracie trzeba czekać, bo „mają opóźnienia”
Bo prenumerata nie daje nikomu pierwszeństwa w dostawie modeli. Prenumerata daje tylko pewność, że model będziesz mógł kupić. W kioskach nie zawsze są dostępne.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
Też mam Jelcza autocysternę, a nawet dwa, a ponieważ Żubry też mam dwa, to już odkąd zobaczyłem zapowiedź, chodził mi po głowie pomysł, do którego dzisiaj zrobiłem wstępną przymiarkę.
(Kabina jest za wysoko, bo nie da się jej tak po prostu założyć, bez drobnych przeróbek podwozia, a jeszcze nie zdecydowałem, czy się za to brać.)

ALA_2022_16a.jpg


ALA_2022_16b.jpg


ALA_2022_16c.jpg
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
Niezależnie jednak od wszystkich opóźnień dla mnie ta kolekcja jest bardzo fajna i nigdy nie przypuszczałem, że zacznę kolekcjonować samochody… i do tego ciężarowe ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Dziś, praktycznie zgodnie z planem, bo 2 tygodnie po Jelczu, pojawił się kolejny model - ZIŁ157 D470 jako pług wirnikowy.


ZIŁ 157 D470 pług wirnikowy 010.jpeg



Sesję fotograficzną modelu można zobaczyć w moim temacie KLIK
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
No to mamy kolejny model w tej serii. Wczoraj wyszedł model samochodu rumuńskiego SR113 Bucegi. Wykonanie całkiem pozytywne, choć wolałbym polską wersję tego pojazdu.

Bucegi SR113 005.jpeg




Pozostałe fotki jak zwykle u mnie w temacie KLIK.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Od dziś w sprzedaży następny model gazetkowej serii ciężarówek. Tym razem hiszpańska ciężarówka Pegaso 1064/A2.


Pegaso 1064:A2 005.jpeg


Pozostałe zdjęcia w moim temacie Klik.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
No i mamy kolejny model w kolekcji gazetkowej z DeA. Tym razem Jelcz 315 M. Ma trochę nieścisłości, a szczególnie rażą za małe opony, no i wykonanie niektórych elementów, jak chociażby tylne lampy, mogłoby być lepsze (mam nadzieję, że DeA nie pójdzie w ślady Herpy... :D:p).

Jelcz 315 007.jpeg



Pozostałe zdjęcia, jak zwykle w moim temacie KLIK.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 46

Podobne wątki