Krytykujecie wagon od Marcina a zachwycacie się peiksem chociaż widać że jest marnie wykonany...
Jak dla mnie jest tak samo spoko jak wagon BARMAN Modele od kolegi
@CinekX0 . Nie ma modeli doskonałych. Ważne że są ludzie, którzy coś robią. Oceniać zawsze łatwiej niż robić.
Warto też zauważyć, że dawne wykonania modeli Pani Erwiny są (tak mi się wydaje) bardziej toporne niż ostatnie /poprawił się chyba jej warsztat, ale i bazy/. Np.
TEN ma podwozie z jakiegoś starego modelu w porównaniu z
TYM , i już lepiej to wygląda jako całość.
Kolega
@marcin sds pisze o "marnym wykonaiu" Px'a pani Erwiny, ale nie jeden by się zachwycił mając taki model we własnej kolekcji. Z tego co wiem, są to modele z metalu, ciężkie, dobrze jeżdżące, choć rozumiem, że mamy czasy 'wymagań' i mnóstwo ludzi doszukuje się - jakby to obrazowo ująć- braku kantów na odwzorowaniu nakrętek.
Ja bym aż tak nie przesadzał.
To są modele w wielkości 1:87 w których mało kto widzi bez szkieł powiększających daty rewizji... ale oczywiście każdy ma prawo wyrażać swoje opinie.
Ja widziałem na facebooku pani Erwiny jej ostatniego Px'a29 jak jeździ. Naprawdę spoko się poruszał. Wyglądał też 'przytulaśnie', choć wiadomo, że to manufaktura, a nie odlewy z form a'la BRAWA.