• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ZNLE Griffin

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
5.502 37 4
Szkoda maszyny z lekka. Gustowna jest, ale tego typu reklamy...Tu nawet grafika nie trzeba. A jeszcze bodaj dni temu ktoś na FB wrzucał pociąg Coca Coli po Kanadzie jadący. Zawsze mnie dziwi nieumiejętność wykorzystania w efektowny sposób takiego nośnika jak lokomotywy.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.651 77 6
Fotka fajna, ale czy aby napewno " pomaga" mu ciągnąć...?? Raczej wzięli ją na hak, bo ktoś na ładownie musi podstawić towar a elektrowóz bez "dojazdówki" tej roboty nie zrobi...Szczególnie, że ładownie z regóły to tory bezsieciowe.

Pozdr,...
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
5.502 37 4
W takim zestawieniu bywali w Olsztynie. I tak jak koledzy mówią SM42 to dojazdówka. Griffin spał sobie na żeberku, a SM robiła swoje.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
9.358 18 0
Lubię takie gremialne "komentarze na odległość". I nieważne, iż widziałem jadącego w kabinie stonki mechanika, że lokomotywa miała włączony silnik. Wiem, to się, nie liczy, że widziałem. Musi być zdjęcie. A jeśli już miała włączony silnik, to na pewno jechała na biegu jałowym. Jednak na zdjęciu nie widać dymu - to pewnie silnika też nie miała włączonego.
Dla poprawy ogólnego samopoczucia przyjmijmy, że tej stonki w ogóle tam nie było...
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.651 77 6
Lubię takie gremialne "komentarze na odległość". I nieważne, iż widziałem jadącego w kabinie stonki mechanika, że lokomotywa miała włączony silnik. Wiem, to się, nie liczy, że widziałem. Musi być zdjęcie. A jeśli już miała włączony silnik, to na pewno jechała na biegu jałowym. Jednak na zdjęciu nie widać dymu - to pewnie silnika też nie miała włączonego.
Dla poprawy ogólnego samopoczucia przyjmijmy, że tej stonki w ogóle tam nie było...
Jeśli była na chodzie, to ok. Na zdjęciu tego niestety nie widać, a w związku z tym odszczekuje swe pytanie wynikające ze swych obserwacji ( w znaczącym stopniu widywany był podsył niż czynny tabor, co potwierdzają też powyższe wpisy)...

Pozdr,...
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.349 58 3
Lubię takie gremialne "komentarze na odległość". I nieważne, iż widziałem jadącego w kabinie stonki mechanika, że lokomotywa miała włączony silnik. Wiem, to się, nie liczy, że widziałem. Musi być zdjęcie. A jeśli już miała włączony silnik, to na pewno jechała na biegu jałowym. Jednak na zdjęciu nie widać dymu - to pewnie silnika też nie miała włączonego.
Dla poprawy ogólnego samopoczucia przyjmijmy, że tej stonki w ogóle tam nie było...
Jak się dobrze przyjrzeć to dym z komina SM42 leci. Nawet nie trzeba się przyglądać po prostu go widać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 29
Koleje w Polsce 47

Podobne wątki