• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja TAXI Michał Type_r7

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.425 108 2
#93
No niestety. Ford strzelił sobie z tym modelem w kolano. Pamiętam jaki fajny był Scorpio pierwszej generacji 5D, w wersji Ghia. Mój ojciec jeździł takim i o dziwo ten samochód nadal jest na chodzi i ma go mój sąsiad.
Bo kiedyś produkowali dobre samochody i średnia wieku życia auta była liczona na 15 lat a teraz maks 3lata koniec gwarancji i do śmieci.;)
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#94
Fajnie wyszła wspólna fotka taxi. Katedra jednak ma swój gabaryt i jak to to się rozpycha:D. Scorpio weszło w złym czasie. Mnie się dużo bardziej podoba ostatnia odsłona. Ma swój styl i charakter. A no i tylny napęd:cool:. Co do modelu, to dużo lepiej zrobiony niż Mondeo.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.425 108 2
#96
Jak amerkańska Ci będzie zawadzać to wiesz gdzie ją wysłać.;)
Jest niezła to DODGE MONACO o ile pamięć mnie nie myli, tylko ta reklama na dachu mi nie pasi, jakaś taka byle jaka.:D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.414 47 0
Nawet nie wiedziałem o istnieniu Dodge'a w takim malowaniu.Do kompletu jeszcze by Ci się przydał Checker z Athearna i cztery Crowny z Buscha.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 149
Samochody osobowe 881
Samochody osobowe 1861
Samochody osobowe 4498

Podobne wątki