• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sosnowiec Marzec 2009

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#41
Ja zaciski kupowałem ostatnio tj w okolicy świąt w Obi w cenie 6zł/szt. Wtedy wykupiłem osttanie. Niewiem jak teraz. Ale skoro Ciekma mówi że zakupił swoje to znaczy że coś dołożyli na półki.
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#42
witam,
dzisiaj otrzymałem pismo z Urzędu Miejskiego że sale gimnastyczne na okres 13-15 marca są nasze :D , więc już bez żadnych spekulacji pisać kto chętny, a kto nie :p
pozdrawiam
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#47
Było już napisane, ale przypominam.

Osoby pragnące przyjechać z własnym taborem proszone są o pisanie wiadomości do mnie na PW lub maila: kowaldo(at)o2.pl. W zgłoszeniu proszę podać jaki tabor się przywozi. Czy posiada się myszkę Roco oraz w które dni będzie się dyspozycyjnym(sobota, niedziela)
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#48
No to może jeszcze raz przypomnę.

Termin imprezy 13-15 Marca.

Przy zgłoszeniach proszę podać czy będzie się wynajmowało nocleg i w które dni.
Tu jest cennik noclegów.
http://www.mosir.sosnowie...?page=mail.html
Bardziej się opłaca pokój 5-cio osobowy.

Objady są w cenie około 15zl dowożone przez firmę kateringową. Przy zgłoszenich proszę podać w które dni bedzie się korzystalo z posiłku.Śniadania i kolacje są we własnym zakresie.

Termin zgłoszeń jest do 10 lutego.
Plany modułów proszę przesyłać Krzyśkowi Kulce (Krzychu)

Sprawami taboru i DCC zajmuje się Paweł.

POZDRAWIAM
 

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#50
Przypominam że deadline zgłaszania modułów mija 10 lutego.
Rysunki wraz z opisem segmentów prosze wysyłać na: krzysiekkulka(at)o2.pl
Dopuszczalne są wszystki normy, wazne żeby segmenty były przejezdne w 100%, a kabel zasilający szyny miał 1,5mm2 przekroju. Wysokość zgodna z PMM - 110cm.

Na razie mamy trzy stacje, jedną szufladę, sporo szlaku jednotorowego i troche mniej dwutorowego. Z tego co mam zgłoszone do tej pory mozna zrobic spory układzik, czekam jeszcze na decyzje kilku osób, więc zachęcam wszystkich do udziału - będzie po czym jeździć.

Wiem ze wielu modelarzy jest w okolicy, warto się pokazać tym bardziej ze atmosfera jest niepowtarzalna a impreza bezpłatna.

pozdrawiam.

KK
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#51
Ososby biorące udzial w imprezie to:

Tomek kołodziejski
Paweł
Krzysiek Gaweł
Tomek 05
Ciekma
Marcin L
Szymon Pado
Krzysiek Kulka
Szymon Skipor
Michał Augustynowicz
Trotylina
Bartek Bąk
Pulman
Tomasz Czapik

Krzyśku możesz już szykować Plan.

POZDRAWIAM
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#52
Z taborem zgłosili się na razie:
Krzysztof Gaweł
Paweł Kowalski
Leszek Wala
Trotylina
arch_przemo
Jakub Pieńkowski
Tomek 05

Dead time to to 28 luty. Piszemy na prv. Podajemy co bierzemy:lokomotywa,skład,ilość myszek Roco, sobota,niedziela.
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#57
Ja też będę. Obiad mam zgłoszony przez forum TT, więc nie wiem, czy tu też mam coś zgłaszać? :shock:
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#58
Napiszcie do mnie na pw kiedy jesteście i czy bierzecie tabor( gbb może SM31 ? ;) itp. żebyśmy wiedzieli ile mamy ludzi do obsługi stacji i maszynistów ;)
 

Podobne wątki