• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sosnowiec Marzec 2009

OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#21
Witam.

Nareszcie jest ustalona data 13-15 marca. Przyjeżdżamy 13 i się rozkładamy.
Proszę przesyłać do mnie wiadomość kto jest chętny w uczestniczeniu oraz plany makiet i kto będzie nocował.
Makiety mają być wykończone w 80%.

POZDRAWIAM
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.507 33 0
#23
Heh no to jak makiety mają być ukonczone w *0% to w takim razie za rok sie zgłoszę z makietą. Teraz się zgłaszam jako widz ;)
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#24
pado napisał(a):
Heh no to jak makiety mają być ukonczone w *0% to w takim razie za rok sie zgłoszę z makietą. Teraz się zgłaszam jako widz ;)
przestań ;) , masz przywieźć makietę bo bez niej mój posterunek będzie bezużyteczny
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#25
pado napisał(a):
jak makiety mają być ukonczone w *0% to w takim razie za rok sie zgłoszę z makietą
Szymek - muszą być w 80%, więc jakbyś miał nawet gotową (100%), to i tak byś nie mógł jej zabrać, bo:
PULMAN napisał(a):
Makiety mają być wykończone w 80%
:D :D :D
A w ogóle - Kuba, czy zbierasz "zamówienia" np. na samych "maszynistów" - być może z własnym taborem?
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#26
Witam.

Szymku ja też się nie wyrobię z nowym Żelistrzewem na 80%.
Można by zrobić tak samo jak w zeszłym roku: niewykończone makiety w środek a wykończone na zewnątrz.
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#28
Oczywiście, że można przyjechać z własnym taborem. Wszelkie zgłoszenia proszę przysyłać na pw do mnie. Proszę dokładnie napisać co się przywiezie, kiedy się będzie.
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#29
Pojawiło się światełko w tunelu - tzn jest nadzieja że będę mógł wziąć udział w wystawie / zabawie. Do 10 lutego na pewno będę wiedział. Jeśli będę jechał to mogę pomóc w transporcie :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.507 33 0
#30
PULMAN napisał(a):
Witam.

Szymku ja też się nie wyrobię z nowym Żelistrzewem na 80%.
Można by zrobić tak samo jak w zeszłym roku: niewykończone makiety w środek a wykończone na zewnątrz.
No niby można ale jeśli jest szansa na wsadzenie 2 torówki na obwodzi i prowadzić tam jakiś ruch to chyba lepiej to zrobić niż znów chować mnie w środku. Zresztą co się przejmujesz. Rok temu byłem tylko z 5 modułami. Traz mam ich 11/13 w zależności od transportu ;) Podaj mi maila na priv aby można było posłać rysunki do układu torowego ;)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.507 33 0
#33
Z tego co mi się wydaje ostatnio gdzieś znalazłem kilkanaście metrów kabla 6 żyłowego. Chyba się nada na rozbudowanie sieci BOXÓW ;)
 
OP
OP
PULMAN

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
#34
Witam.

Jak narazie to zgłoszone są moduły:

P.O. Pawła
Stacja Szymona Pado
Moduły szlakowe MarcinaL
Moduły szlakowe Michała Augustynowicza
I moja stacja.

Przypominam że zgłoszenia można składać do 10 Lutego.

Plany modułów proszę przesyłać Krzyśkowi Kulce (Krzychu)

POZDRAWIAM
 

cyruss

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
317 1 0
#35
Sprzęt spakowany, kable sprawdzone i oznaczone - dobre (miedziane) i podróby (żelazne). Jak na razie jest tego pięć walizeczek, docelowo siedem. Plus pudło z zegarami i centralką telefoniczną - bo się nie mieszczą w walizeczkach.
Oprócz kilku boxów typu Martel / FREMO jest około trzydziestu "miniboxów" z jednym gniazdkiem na mysz / FREDA i stosowna ilość ścisków do ich mocowania. Niestety, metalowych ścisków śrubowych w typie polecanym na stronce o boxach - nigdzie nie można uświadczyć. Całkiem dobrze się w ich roli spisują "plastikowe ściski sprężynowe 100 mm" w cenie około 2 zł/szt, jedynie otwór na ścisk w boxie musi być większy. Widać w Chinach o plastik łatwiej niż o stal.
Ja się do Sosnowca nie wybieram ale Paweł ma do elektryki "nosa" - da sobie radę. Byle mu boosterów nie brakło. Na tę nie, ale na następną będą już moje własne "autorskie".
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#39
Nie dawno były w OBI, dokupiłem 2 szt.

Odnośnie modułów - swoje 3 łukowe oddaję do dyspozycji, jeśli są potrzebne.
Co do Prefabetu, to nie wiem czy zdążę skończyć moduł z rozjazdami,
a stary sprzedałem. Chyba że się podepnie pod Pawła trapez.
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#40
Nie kombinuj Maciek :p Kiedyś tak można było się bawić, a teraz posterunek to całość.
I tak samo w klubie są 4 albo 5 łuków, które robiliśmy przed grudniową wystawą, więc jakby co są rezerwy łukowe.
 

Podobne wątki