1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Rozpoczynając temat w dziale Tabor prosimy o dołączenie prefixu z wielkością o której traktuje temat.
  3. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Skład Pol-Miedź Trans-u

Dyskusja w 'Tabor' rozpoczęta przez użytkownika DarekW, 24 Czerwca 2009.

1. DarekW

DarekW Znany użytkownik

Minęło prawie sześć lat od kiedy zacząłem prace na Polmiedziakami, do uzupełnienia parku wagonowego to chyba nie dożyję ale lokomotywy udało się skompletować.:)

• Super! x 13
    • Doceniam x 5
    • Kocham to! x 3
    • Wartościowa informacja x 1
    • Przydatny x 1
    • Optymistyczny x 1

2. RS11

RS11 Znany użytkownik

Gratuluję wytrwałości, park lokomotyw masz kompletny a wagony...no cóż, w świat prywaciarzy szybko się zmienia.
    Przypomniało mi się, żePOlmiedź ciągała też tabor innych przewoźników np. Ax Benetu i Orlenu tylko to już było kilka lat temu

3. DarekW

DarekW Znany użytkownik

W styczniu 2013 roku przemalowałem model SM42 SK-model na barwy PMT. Niestety fabryczny model z SK-model został wykonany z tym samym numerem. Cóż było robić, zakupiłem fabryczny model SM42 2211 i potraktowałem go purisolem, by dokonać zmiany numeru. Ponad to, dołożyłem wentylator trawiony od Władzia, założyłem poręcze na przedziale silnikowym i pomalowałem dach metalizerem Modelmastera, by wyglądał realniej trochę go upaćkałem AK interaktiw i moimi zestawami farb.
    Poniżej efekty zmian na numer 2167
    01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG

• Super! Super! x 6
    • Doceniam Doceniam x 3
    • Optymistyczny Optymistyczny x 1
  4. DarekW

DarekW Znany użytkownik

Dzięki Karolowi SM-ka dostała struny głosowe i zaczęła rozmawiać. Po kilku przeróbkach podwozia, stała się gadającym wagonikiem. Także teraz może jeździć w duecie z innymi lokomotywami.

• Doceniam Doceniam x 2
  5. Elvis

Elvis Znany użytkownik

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  6. KrzyszTTof

KrzyszTTof Użytkownik

Kolejny temat dla kolegi Darka:

pmt.jpg

;)

• Doceniam Doceniam x 4
  7. DarekW

DarekW Znany użytkownik

Życie nie lubi stagnacji, więc idzie dalej co widać w taborze PMT. Spodobała się im praca na Traxxach i powoli wypierają, dymiącą czarno-zieloną pomarańczę. Model na bazie Traxxa Piko z małymi doróbkami poręczy i innych elementów. Trzeba jeszcze wymienić dach i pantografy to będzie wyglądał lepiej i zgodnie z orginałem.
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG

• Doceniam Doceniam x 5
    • Super! Super! x 4

Udostępnij