• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.318 466 107
Informacje z Facebooka - Schlesienmodelle

Nie najlepsze fotki, ale takie dostałem z fabryki. Klimatyzatory całkiem fajnie na modelu wyglądają


Zobacz załącznik 1062981 Zobacz załącznik 1062982 Zobacz załącznik 1062983

To kiedy już będzie model w PL?
Schlesienmodelle: Daj nam jeszcze tak 2 miesiące. 361 miała jeszcze mieć płytkę Block-2, ale zatrzymałem montaż końcowy, aby dostała jednak płytkę Block-3 z chipem sterującym.
Trąbki sygnałowe też wyglądają elegancko, a reflektory przyzwoicie.
Schlesienmodelle: Toczone z metalu.
Są może nowe nieoficjalne wiadomości na temat daty wydania modelu 361-ki ?;)
 

Bizon_89

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Chciałem dopytac o cos zwiazanego ze sprzedaza modeli SM. Kilka miesięcy temu Pan Robert ogłaszał na FB fanpagu SM współpracę ze sklepem Reynaulds Euro Imports. Jest to sklepz z okolic Chicago a z tego wzgledu ze na stałe siedzie w US bardzo sie ucieszylem ale niestety chyba klapa z tego. Nic na ich stronie sie nie pojawiło. Po jakism czas próbowałęm wybadac temata piszac do nich. Dostałem odpowiedz ze dostali modele ale bez dekoderow i czekaja na nie. A pozniej przestali odpowiadac a modeli dalej an stronie nie ma. Może modele były tylko dostepne w sklepie stancjonarmym no ale niestety nie udało mi sie niczego od nich wyciagnac. Dla tego pisze tutaj moze Pan Robert bedzie mial jakies konkretne info.
 

Podobne wątki