• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii 206E ET24

JohnyTRS

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
366 1 0
#41
Żeby nakreślić szerszy kontekst koczowania w Piotrkowie. Na własne oczy widziałem wielu zalogowanych na alledrogo, w celu dalszego opchnięcia zakupionych modeli. Szukajcie ich w Internecie! One już tam są, z odpowiednią przebitką. Udało mi się wylicytować numer 42 za jedyne 10 koła. Okazja.
 
Reakcje
150 23 6
#42
Eh Panie @Budacz2137 proszę nie mierzyć mojej żony Pana własnym doświadczeniem w życiu
;):p
Otóż Panie Reschka okazało się, że moja żona jest tajnym współpracownikiem pana dr René F. Wilfer, i ma teczkę na to. Proszę sprawdzić przeszłość Pańskiej żony, nigdy nic nie wiadomo! Też myślałem że jest „czysta” i wspiera tylko nasz, narodowy przemysł modelarski, póki nie odkryłem strasznej prawdy…
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
676 53 1
#46
Tu chyba dam gumki na 4 koła środkowego wózka, bo to jednak towarowa, Falsny ciężkie, a bez gumek mi się znowu oberwie przy unboxingu ;)

Co sądzicie? :niepewny:
Żadnych gumek.
Jak ktoś będzie miał taką potrzebę to sobie sam założy...
Przy sześciu zestawach napędowych i odpowiedniej masie powinna pociągnąć...
Raczej nie będzie ciągnąć tak długiego składu, czterdziestu rozbójników...
Dodatkowe, Opcjonalne zestawy kołowe z gumkami, tak jak w siódemkach. (y)
 

Lukjar

Nowy użytkownik
Reakcje
19 0 0
#48
Z Falnsa zrobię "Schlesienmodelle Jahreswagen" na rok 2024, w ciemnym granatowym kolorze, pomarańczowym paskiem i logo SM na klapie A. Na klapie B będzie 2024.

Ten, który zgadnie, dlaczego 68 modeli jest minimum na wykonanie indywidualnych przydziałów (68 nie zostało wybrane bez pozoru) dostanie jeden Jahreswagen gratis.
Pewnie wielkość kartonu albo palety do wysyłki mieści 68 pudelek
 
OP
OP
Robert Reschka

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.828 252 15
#56

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.358 144 0
#57
Potwierdzam. Byłem na stoisku, widziałem ten model - pytałem czy ma przesuwny środkowy wózek i ma. :) Ale nie zamówiłem, bo wolę modele pojazdów, które istnieją/istniały w realu. :)
 

Podobne wątki