• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

józek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
szkoda zachodu pisałem w grudniu do dzisiaj nie mam odpowiedzi dałem spokój
Istnieje coś takiego jak interpunkcja o wielkiej literze na początku zdania nie wspominając.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Dobrze się mają.
Przedstawiamy dostępne wersje kolorystyczne Nysy N-59 furgon. Ceny takiej jak podaliśmy wcześniej czyli 90zł za malowanie jednokolorowe, 100zł za dwukolorowe, Milicja 105zł.
Cena Pomocy Drogowej zostanie podana po weekendzie.
Modele mają w standardzie zapuszczone linie podziału oraz atrapę przednią, oczywiście na życzenie może być bez.














 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
No to poszedłeś po całości. Pięknie się prezentują te Nysy i to we wszystkich malowaniach. Zaczynam w takim razie zbierać pieniążki.
 

pwel

Aktywny użytkownik
SKMK
Reakcje
3 0 0
Nie no,leżę,cudne te Nyski:love::love:,na pewno kupię:pieczywo,Łączność,Milicję i Transbud;) Może jeszcze Baltonę...:rolleyes:
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
K...a a może się mylę... może tam przecinka nie powinno być?!?!?! No nic - jak nie to przepraszam! Teraz nie będe mógł spać... No żesz k...wa mać!
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Bo nie lubię jak się czepiam a nie mam racji... potem się źle czuję że źle skarciłem człowieka. Uważam że jest to niestosowne i niepotrzebne.

Według zasad, przecinek stawia się między zdaniem podrzędnym a nadrzędnym a te wydają mi się teraz równorzędne... No już sam nie wiem! :) Za duże tych innych języków...
 

Podobne wątki