• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#61
Te spychacze są jeszcze dostępne ?
Mam obiecane u znajomego z Czech na E-day w Pradze (koniec września) kilka sztuk, ale nie wiem jakie wersje, dowiem się dopiero jak odbiorę.
No to "pojechałeś" po całości z tymi modelami!!
Chętnie nabył bym wszystkie ale rodzi się pytanie - Jak żyć Panie Sewerynie - po zakupie hurtowym?:niepewny:
Teraz mam dylemat co wybrać?
Na marginesie jak tam Krazy z zabudową koparki i dźwigu? Pytam bo nie wiem czy czekać czy decydować się na coś z obecnych modeli??
Modele będą cały czas dostępne więc na spokojnie można zamawiać. Krazy specjalistyczne będą, ale dźwigi przyszły niekompletne...
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#64

Powoli nadchodzi koniec roku, a więc najwyższy czas zaprezentować pierwszą z planowanych na styczeń 2014 nowości.
Na początek Nysa N-59 w wersji furgon. Model posiada fototrawiony grill, wycieraczki i lusterka, całość wykonana w typowym dla SAW Model standardzie.
Tradycyjnie na początek kilka zdjęć prototypu pomalowanego podkładem dla ukazania detalu, na jednym ze zdjęć widać małą zapowiedź kolejnego modelu planowanego na styczeń, więcej informacji oraz zdjęcia Nyski “w kolorze” za kilka dni.
Do wyboru będzie malowanie jednokolorowe w cenie 90zł oraz dwukolorowe w cenie 100zł.






Mała zapowiedź kolejnej styczniowej nowości:


Dwa zdjęcia dla pokazania wielkości modelu:

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
#67
Ciekawe propozycje na nowy rok. Ta przyczepa wygląda bardzo fajnie. To jeszcze przydałaby się taka zabudowa na 315.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#71
Drugą z zapowiadanych nowości na styczeń 2014 roku jest kolejny legendarny użytkownik szos okresu PRL Jelcz 315 z nadwoziem N113.03 oraz przyczepą D83. Ze względu na wysoki stopień skomplikowania modelu (każda zabudowa to kilkadziesiąt elementów) pierwsza seria produkcyjna obejmuje tylko 30 sztuk. Zamówienia proszę kierować na mail zamowienia@sawmodel.pl.


Malowanie modelu oczywiście zgodnie z życzeniem klienta. Pokazany na zdjęciach model ma malowanie wzorowane na egzemplarzu widocznym w jednej ze scen filmu “Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?”.


Cena za model 215zł, wysyłki ruszą 1 lutego 2014.










 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
#73
Świetny model i kapitalne malowanie. Ja też poproszę o jednego takiego właśnie Jelcza z przyczepą.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#80
W tygodniu doszły brakujące elementy oraz kalkomanie, podobnie jak zabudowy do przewozu zwierząt. Za kilak dni pokażemy dostępne wersje.
 

Podobne wątki