• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.945 386 20
#41
Dzięki za info. Różnice niewielkie, ale zawsze. I znów trzeba będzie kombinować skąd wziąć kasę.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#42
Dzień trzeci nowości SAW Model. Jelcz 317 z naczepą ZREMB NB-181. Najbardziej skomplikowany z zaprezentowanych ostatnio modeli i zarazem nasza największa niespodzianka. W przyszłym tygodniu postaramy się zaprezentować zdjęcia w pełni pomalowanego modelu. Nie jest to też nasze ostatnie słowo w temacie polskich naczep i sprzętów budowlanych.





 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#49
Mam nadzieję że to koniec nowości na pewnien czas.:D
W sumie mam praktycznie skończone dwie kolejne naczepy i nie tylko więc kto wie ;), ale raczej na wrzesień się nastawiam, nie wszystko na raz.
Model piękny ale szczerze to boję się o kieszeń :niepewny:
Jeśli chodzi o ceny to miały być podane po pokazaniu wersji kolorowych, na dzień dzisiajszy ceny za patelnię i Cn-164 raczej standardowe czyli 185, za gruszkę jednak trzeba się nastawić na 210-215zł, model jest skomplikowany, do tego będzie ekstra malowanie z pasami itp. - bardzo zaawansowany i czasochłonny projekt.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#54
Przedstawiam zdjęcia Jelcza 317 z naczepą NK-20 w barwach Deutransu, ciekawe uzupełnienie kolekcji.







Kolejną nowością są wywrotki Kraz 255S oraz 256 - modele limitowane, mamy ograniczoną, niewielką ilość, podobna sytuacja jak z wersją skrzyniową Kraza 255. Cena identyczna jak za skrzyniowca 125zł.



 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#57
No to "pojechałeś" po całości z tymi modelami!!
Chętnie nabył bym wszystkie ale rodzi się pytanie - Jak żyć Panie Sewerynie - po zakupie hurtowym?:niepewny:
Teraz mam dylemat co wybrać?
Na marginesie jak tam Krazy z zabudową koparki i dźwigu? Pytam bo nie wiem czy czekać czy decydować się na coś z obecnych modeli??
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.945 386 20
#60
Pięknie ta gromadka wygląda. Trzeba, niestety, zacząć zbierać fundusze, bo im więcej fotek tym modele wyglądają coraz lepiej.
 

Podobne wątki