• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
11.180 47 0
K...a a może się mylę... może tam przecinka nie powinno być?!?!?! No nic - jak nie to przepraszam! Teraz nie będe mógł spać... No żesz k...wa mać!
Masz z tym jakiś problem? Radzę zakończyć ci tą dyskusję bo temat dotyczy nowości z firmy SAW to raz a dwa proponuję trochę zmienic język bo jeszcze raz rzucisz ku... i odpoczniesz od pisania na forum przez jakiś czas.
 

Hornet

Aktywny użytkownik
Reakcje
21 0 0
Jako żem człowiek młodszej daty i takich nys nie pamiętam, chciałem zapytać: czy w na przełomie lat 60/70 jeździły takie kolorowe? Chodzi mi o tą biało-niebieska i "Teraz Polska" :p
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
A jak tam prace nad Jelczem serii 400 ???
Jest naprawdę blisko ukończenia, ale jeszcze trochę to potrwa. Najpierw będzie zapowiadany model z dedykacja dla Irokeza. Model będzie pokazany jak wszystko będzie dopięte.

Biżuteria do serii 400 już jest.

Jako żem człowiek młodszej daty i takich nys nie pamiętam, chciałem zapytać: czy w na przełomie lat 60/70 jeździły takie kolorowe? Chodzi mi o tą biało-niebieska i "Teraz Polska" :p
Wszystkie malowania które prezentujemy na naszych modelach staramy się, aby były podparte fotografiami z epoki. W merytorycznym przygotowaniu kalkomanii pomaga nam osoba której wiedzę bardzo sobie cenimy.


 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.073 36 0
Seweryn zrobiłeś smaka tymi blachami :D Powyższy jelcz genialny, piękna fotografia ;) To musiał być jakiś bogaty i wpływowy PKS, bo jednak te jelcze to był wypas na tamte czasy ;)
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Tego symbolu nie zna nikt... Mam ją zrobioną (miała być do 316), dosłownie kilka zdjęć tej przyczepy znalazłem. Pytałem w kilku miejscach o informację o tej przyczepie i nic.
 
Reakcje
1.780 13 0
.. Nie, no "zacofkę" mam konkretną:oops:.
Cudenia i słodkości te Nynie:p..
...Zamawiam PIECZYWO...:D Łączność jeszcze by się przydała , ale na na razie złożyłem zamówienie na "chlebek"...:)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki