• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Ciekawe Sewerny, czy tez myślisz o mnie z moimi zamówieniami z nie kroczącą się listą modeli, z ostatnich Jelcze 415 i 416... a teraz widzę ładny Steyr i cysterna WKU z nowym Jolnkiem...
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Grady leżą 4 lata i czekają :), a w międzyczasie doszło 17 PT76, na jesieni wreszcie będa dostępne. 200 sztuk Starów będzie w różnych wersjach. Od września będa nowe pozycje bo jak pisałem wcześniej prawie 2 miesiące byłem wyłączony i musze to nadrobić
stary.jpg
 

Heaven1973

Aktywny użytkownik
Reakcje
8 1 1
Stary i Urale...nie wspomnę obowiązkowa pozycja PT76 aaaa już teraz mnie głowa boli jak to mówić, że już nie kupie autek od Seweryna...???
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Maciek od 10 lat używałem właśnie photobucketa jak 70% modelarzy na forach, teraz jak wycięli numer to setki tematów pozostało ślepych...
Już wrzucam na forum. W wolnej chwili zrobię zbiorczy post.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Maciek od 10 lat używałem właśnie photobucketa jak 70% modelarzy na forach, teraz jak wycięli numer to setki tematów pozostało ślepych...
No i widzisz... Nie na darmo admin wymyślił, żeby wrzucać zdjęcia bezpośrednio na forum. Czyżby był jasnowidzem? :D
Ale nie tylko Ty nie stosujesz się do regulaminu. W paru innych tematach też zniknęły zdjęcia... :(
 
Reakcje
0 0 0
Witam jestem zainteresowany kupnem jakiegoś polonika w malowaniu straży , jak by Pan miał coś ciekawego do sprzedania poprosiłbym o cenę i zdjęcie na pw :]. A i jeszcze jestem zainteresowany tym jeleczem z napisem WUKO :]
 

Podobne wątki